Survivor 2021’de takımlar karışıyor! Survivor’da yeni takımlar nasıl olacak, kim hangi takım olacak?

Survivor 2021’de kritik eleme gerçekleşti. Buna göre bu hafta yarışmaya veda eden isim Melis oldu. Acun Ilıcalı, ünlüler takımından elenen kadın yarışmacı olması halinde takımların karışacağını açıklamıştı. Survivor’da yeni takımlar, 5 Mayıs Çarşamba akşamı acil durum konseyinde açıklanacak. Peki, Survivor’da yeni takım nasıl olacak? Hangi yarışmacı hangi takım olacak?

Yayınlanma Tarihi: 05.05.2021 01:15
Değiştirme Tarihi: 05.05.2021 01:15
Survivor 2021’de takımlar karışıyor! Survivor’da yeni takımlar nasıl olacak, kim hangi takım olacak?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de takımların karışacağı kesinleşti. Survivor 2021’de bu hafta elemenin Ünlüler takımında olacağı kesinleşince Acun Ilıcalı bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Ve Ünlüler takımında elenen isim kadın yarışmacı olursa takımların karıştıralacağını söylemişti. Bu akşam, elenen isim Melis olunca gözler bu akşam yapılacak acil durum konseyine çevrildi. Peki, Survivor’da yeni takımlar nasıl oluşacak? Hangi takımda hangi yarışmacılar olacak? İşte detaylar…

SURVİVOR’DA TAKIMLAR NASIL OLACAK?

Survivor 2021’de bu akşam eleme konseyinde Acun Ilıcalı, yarışmacıların bilmediği o detayı açıkladı. Eleme potasında olan isimler Sergen, Merve ve Melis oldu. Acun Ilıcalı, kadın yarışmacının elenmesi ile takımların karışacağını söyledi. Melis’in elenmesi ile birlikte takımların karışacağı da kesinleşti. Şu an Ünlüler takımında Sergen, İsmail, Merve ve Batuhan kaldı. Gönüllüler takımında ise Dora, Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, Ayşe, Steven, Berkay var.

Acun Ilıcalı, takımların karışması konusunu seyirciye danışacağını söyleyerek Instagram hesabından yarışmacıların hangi takımda olmasını istiyorsunuz şeklinde anket yaptı. 5 Mayıs Çarşamba Survivor özel bölümü ekrana gelecek. Ve Acun Ilıcalı, Survivor 2021’de yeni takımları açıklayacak.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021’de bu hafta iki dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımında bir eleme yaşandı. Oylama ile eleme adayı Sergen ve Merve olmuş. Bu hafta Ünlüler takımı SMS birincisi İsmail Balaban oldu ve Melis’i üçüncü eleme adayı olarak gösterdi. Acun Ilıcalı, ada konseyinde seyirci oylaması ile SMS sıralamasına göre Survivor 2021’den elenen ismin Melis olduğunu açıkladı.

SURVİVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dominik’in en uzun nehri üzerine kurulu parkurda yarışmacılar, tüm engelleri aştıktan sonra iki farklı atış yapmaları gerekiyordu. Önce bola denilen iki ucunda topu çubuğa takılı duracak şekilde atılması, sonrasında iki büyük halka atışı vardı. Oyunda Ünlüler takımı önde iyi başlayıp üç farkı yakaladı. Sonrasında Gönüllüler farkı kapatıyor, Ünlüler yeniden açıyordu. İki takım için de çok önemli olan iletişim oyununu 10-6 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımının üst üste kazandığı 4. İletişim oyunu oldu.