Survivor 2021’de market oyununu kim kazandı? 10 Ocak 2021 Survivor ilk erzak oyununu kazanan takım

Ekranların en heyecanlı yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam takımlar market oyununda karşı karşıya geldi. Murat Ceylan’ın sunduğu market oyununda takımlar, nehirden kovayla su taşımaya çalıştı. Kazanan takımın alacağı ödül ise yarışmacıları çok heyecanlandırdı. Peki, Survivor 2021’de market oyununu kim kazandı? Survivor’da erzak oyunu ödülü neydi? İşte 10 Ocak 2021 Survivor erzak oyunu detayları…

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 21:13
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 00:31

TV8’in heyecan ve mücadele dolu yarışma programı Survivor Türkiye 2021 dün ilk bölümü ile 15. sezonu başladı. Ünlüler ile Gönüllüler, 10 Ocak Pazar Survivor 2. bölümünde ilk market oyunu için karşı karşıya geldi. Oyun öncesinde açıklanan ödül ise yarışmacıları adeta sevinçten havaya uçurdu. Çok önemli besin olan ödülü kazanmak için takımlar inanılmaz bir mücadele sergiledi. Kova kova nehirden su taşıyan yarışmacıların rekabeti sonrasında market oyununu kazanan takım belli oldu. Survivor 2021 erzak oyununa dair detaylar haberimizde.

SURVİVOR’DA ERZAK OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Survivor’da bu akşam oynanan erzak oyunu ödülü kazanan takım yarışmacılarına kişi başına üçer yumurta olarak açıklandı. Aynı zamanda kazanan takım, kaybeden takıma göre 1,5 kat içinde yağ, pirinç içeren erzak paketi alacak.

SURVİVOR 2021 İLK MARKET OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Dört erkek dört kadın yarışmacının yer aldığı market oyununda takımlar, nehirden kova su taşıdılar. Bu suyun taşınması sırasında kovayı arkadaşlarına elden vermek yerine atmaları gerekiyor. Sonrasında bir mekanizmaya dökülüyor su. Devamında aldıkları topu yine bir duvara kurulu mekanizmada yukarı doğru çekmeleri ve en üstteki deliğe sokmaları gerekiyordu. Bu şekilde oynanan oyunda son sayıyı alan İlayda Şeker oldu. Böylece 10-6 skorla oyunu kazanan Ünlüler oldu.

TAKIM DEĞİŞTİREN İLAYDA OYUNA DAMGASINI VURDU!

Survivor 2021 ilk bölümde toplanan ada konseyinde Gönüllüler takımından bir kadın yarışmacı Ünlüler takımına geçecekti. Bunun için Gönüllüler takımında bir oylama yapıldı. Oylamada kendisi hariç herkes İlayda'nın adını söyledi. Bundan dolayı İlayda Şeker, ilk günde Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçti. Bugün oynanan market oyununda İlayda Şeker, ikide iki yaptı. Performansı ile göz dolduran Survivor İlayda, finalde aldığı sayı ile Ünlülerin market oyununu kazanmasını sağladı.