Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak 2021 Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

Survivor 2021’de bu akşam nefes kesen 1. dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. 16 Ocak 2021 tarihli Survivor 6. bölümde güce dayalı dokunulmazlık oyunu son anına kadar iki takım arasında gitti geldi. Peki, Survivor’da dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazandı? Survivor’da haftanın ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 17.01.2021 00:45
Değiştirme Tarihi: 17.01.2021 00:45
Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu? 16 Ocak 2021 Survivor’da dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8’in ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu akşam, Survivor 6. bölümde takımlar ilk olarak market oyunu oynadı. Haftalık erzakı kazanmak için bütük efor sarfeden iki takım, daha sonra dokunulmazlık oyunu için parkura bir kez daha çıktı. Dokunulmazlığı kazanmak için iki takım da tüm güçleri ile mücadele etti. Özellikle pehlivanların karşılaşması büyük ilgi gördü. Günün sonunda mücadeleyi yani dokunulmazlığı kaybeden takımdan oylama sonucunda 1. Eleme adayı ortaya çıktı. Peki, Survivor’da bu akşam dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Eleme potasına giren ilk isim kim oldu?

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da günün ilk oyunu market oyunu idi. İki takım da bir haftalık erzakı kazanmak için mücadele etti. Nefes kesen mücadelelerin yaşandığı oyunda skor 9-9’a geldi. Bundan dolayı bayrak yarışına çıkıldı. Son oyunda atışlarda daha başarılı olan Ünlüler oldu ve market oyununu kazandı.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2021’de dokunulmazlık oyununda yarışmacılar, büyük bir mekanizmanın iki ucundan tutarak rakibini itmeye çalıştı. Sayıyı almak için belli noktada olan su dolu kovanın devrilmesi gerekiyordu. İki dakika içinde kazanan olmaz ise berabere bitmiş sayıldı. Oyunda ağırlığını koyan takım Gönüllüler oldu ve skoru 4-0 yaptı. Nefes kesen mücadelede geriden gelen Ünlüler takımı skoru 8-6’ya getirmeyi başardı. Fakat Gönüllüler, skor avantajını iyi kullandı ve son oyunlarda rakibine fırsat vermedi. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlık sembolünü kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor yeni bölüm finalinde ada konseyi ekrana geldi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı yarışmacıları tek tek eleme potasına girmesini istediği arkadaşını yazdı. Oyların sayımı sonrasında adı en çok yazılan İlayda, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu .