Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu? 10 Ocak 2021 Survivor’da eleme potasına giren ilk yarışmacı

İlgiyle takip edilen Survivor 2021’de bu akşam sezonun ilk eleme adayı belli oldu. 15. Sezonuna giren Survivor Türkiye’nin 10 Ocak Pazar günü ekrana gelen 2. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında önce market oyunu, sonrasında dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Nefes kesen mücadeleler sonrasında dokunulmazlığı kaybeden takımda yapılan oylama ile Survivor 2021’in ilk eleme adayı ortaya çıktı. Peki, Survivor’da ilk eleme adayı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 00:28
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 00:28
Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu? 10 Ocak 2021 Survivor’da eleme potasına giren ilk yarışmacı

TV8’in büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021’nin ikinci bölümünde nefes kesen mücadeleler ekrana geldi. 10 Ocak Pazar günü yayınlanan Survivor yeni bölümde takımlar ilk olarak market oyunu oynadı. Eski adıyla erzak oyunu sonrasında takımlar bu kez ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. İki oyunda Ünlüler ile Gönüllüler takımı yarışmacıları müthiş mücadele ortaya koydu. Günün sonunda dokunulmazlığı kaybeden takım, ada konseyinde bir arkadaşlarını eleme potasına göndermek zorunda kaldı. Peki, Survivor 2021’de ilk eleme adayı kim oldu? İşte Survivor ikinci bölümde yaşananlar…

SURVİVOR’DA MARKET OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de günün ilk oyunu market oyunu oldu. Diğer adıyla erzak oyunu olan market oyununda verilen ödül kişi başına üçer yumurta idi. Ayrıca kazanan takım, kaybeden takıma göre 1,5 kat daha fazla erzak alacaktı. Bu ödülleri kazanmak için yarışmacılar, dörderli gruplar şeklinde nehirden su alıp kovaları birbirlerine atarak su taşıdılar. Bu suların döküldüğü mekanizma ile serbest kalan topu, parkurun sonundaki duvardaki deliğe sokmaya çalıştılar. Bu şekilde oynanan market oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Market oyunu sonrasında takımlar, dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Survivor’ın yeni parkuru, uzun ve zorlu engellerle doluydu. Ünlüler ile Gönüllüler arasında gidip gelen dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Müthiş mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan takım Ünlüler oldu.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

 Survivor 2021 ikinci bölüm finalinde ada konseyi,  dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımında yapılan oylamada Sena’nın ismi 6, Dora’nın ismi 4 oldu. Böylece Sena, Gönüllüler takımından ilk gitme adayı oldu.