Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu kim kazandı? 10 Ocak 2021 Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım

Survivor 2021’de bu akşam ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım belli oldu. Dün ilk bölümüyle TV8 ekranlarında soluksuz izlenen Survivor 2021’de Ünlüler ile Gönüllüler arasındaki mücadele dokunulmazlık oyunu ile devam etti. İki takımın yarışmacıları, yeni kurulan uzun ve zorlu parkurda kıyasıya mücadele verdi. Mücadele sonunda Survivor’da dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor 2021’de ilk dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Dokunulmazlık oyununda neler yaşandı?

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 22:50
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 00:31

Ekranların uzun soluklu yarışma programı Survivor Türkiye’nin 15. sezonu başladı. Bu akşam TV8 ekranlarında ikinci bölümü ile izleyiciyi ekran başına toplayan Survivor’da Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlık mücadelesi verdi. 10 Ocak Pazar günü Survivor 2. bölümde yarışmacılar, önce avantaj oyununda karşılaştı, sonrasında dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Zevkli ve çetin mücadele sonunda Survivor 2021’in ilk dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. İşte Survivor 1. dokunulmazlık oyunu detayları…

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor’da bu akşam dokunulmazlık oyunu öncesinde takımlar, seçme avantajı için bayrak yarışı yaptı. Bu oyunda takımlar üç erkek üç kadın yarışmacı belirledi. Önce erkeklerin oynadığı bayrak yarışında kazanan Ünlüler oldu. Kadın yarışmacıların bayrak yarışında ise kazanan Gönüllüler oldu. 1-1 olduğu için son olarak atış için iki takımdan birer yarışmacı seçildi. Ünlülerden Merve, Gönüllülerden Poyraz beş basket atışını yapmak için mücadele etti. Son atışa kalan ve kamera kayıtlarına bakılan avantaj oyununu kazanan Ünlüler oldu.

SURVİVOR 2021’DE İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 ikinci bölümde dokunulmazlık oyunu seçme avantajını kazanan Ünlüler olmuştu. Beş kadın beş kadın yarışmacının belirlendiği dokunulmazlık oyunu öncesinde Ünlüler takımı, yarışmak istediği yarışmacıları söyledi. Sonrasında iki takım arasındaki dokunulmazlık mücadelesi başladı.

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021'de heyecan dolu ikinci bölümde dokunulmazlık oyunu ekrana geldi. Survivor 2021'in ilk dokunulmazlık oyunu için iki takımdan beş kadın beş erkek yarışmacı belirlendi. Uzun, zorlu ve yorucu parkurda inanılmaz bir mücadele sergilendi. Gönüllüler, 4-1 geriye düştüğü oyunda skoru 4-4'e kadar getirmeyi başardı. Fakat Ünlüler, üst üste 4 oyun alarak skoru 8-4'e getirdi. Gönüllüler bir kez daha geriye düştüğü oyunda skoru 8-7’ye taşıdı. Bu skordan sonra oynanan iki oyunu kazanan Ünlüler oldu. Böylece Survivor 2021'de ilk dokunulmazlık oyununu 10-7 skorla kazanan Ünlüler oldu.