Survivor 2021’de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler?

Survivor Türkiye 2021’in bu akşam yayınlanan yeni bölümünde haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı ve bu haftanın eleme adayları belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyunu sonrasında haftanın eleme adayları Dora ve Aleyna olmuştu. Survivor’da haftanın üçüncü eleme adayı ise bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununun ardından belirlendi. Peki, Survivor 2021’de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler?

Yayınlanma Tarihi: 17.06.2021 00:11
Değiştirme Tarihi: 17.06.2021 00:11
Survivor 2021’de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler?

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir ilgi ve heyecanla takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de, bu akşam kırmızı ve mavi takım yarışmacıları haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu için toplandı. Oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban olurken, ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan isim ise Poyraz olmuştu. Bu iki isim haftanın eleme adayları olarak Dora ve Aleyna’nın ismini eleme potasına sokmuştu. Survivor’da bu akşam oynanan haftanın son dokunulmazlık oyunuyla birlikte üçüncü eleme adayı belli oldu. Peki, Survivor 2021’de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Survivor’da haftanın eleme adayları kimler?

SURVİVOR’DA ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor finale çok az bir zaman kala dokunulmazlık oyunlarının önemi artmaya devam ediyor. Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban, haftanın ilk eleme adayını Dora olarak belirledi. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan isim Poyraz oldu ve Poyraz eleme potasına Aleyna’nın ismini yazdırdı. Bu haftanın son dokunulmazlık oyununda ise kazanan isim Ayşe oldu ve haftanın üçüncü eleme adayı olarak İsmail Balaban'ın ismini söyledi.