Survivor 2021 kadınlar performans oyununu kim kazandı? 19 Ocak 2021 Survivor’da sembol oyunu ödülü neydi?

Survivor 2021’de bu akşam kadın yarışmacılar arasında performans oyunu heyecanı yaşandı. Survivor son bölümde sezonun ilk sembol oyunu erkek yarışmacılar arasında yapıldı. Bu oyunu kazanan yarışmacı Sergen oldu. Bu akşam, 19 Ocak Salı günü Survivor 9. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takım yarışmacıları bireysel olarak mücadele edecek ve sembol ile birlikte ödülü kazanmaya çalıştı. Peki, Survivor’da kadınlar performans oyununu kim kazandı? Sembol kimin olacak?

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2021 21:21
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 00:29

Sevilen yarışma programı Survivor 2021’de bu akşam kadın yarışmacılar sembolü kazanmak için bireysel olarak mücadele etti. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada sembol ile birlikte ödülü kazanan yarışmacı, üç arkadaşının da bu ödülden yararlanmasını sağladı. Soluk soluğa izlenen ve heyecanın dorukta olduğu 19 Ocak 2021 tarihli Survivor yeni bölümde performans oyununu kazanan yarışmacı belli oldu. Peki, Survivor’da sembolü kim kazandı? İşte Survivor 9. bölüm kadınlar sembol oyunu detayları…

PERFORMANS OYUNU ÖDÜLÜ NEYDİ?

Bu akşam Survivor performans oyununu kazanan yarışmacı, seçtiği üç arkadaşını da ödülden faydalanmasını sağlayacak. Kazanan yarışmacıya verilecek ödül ise karışık çerez oldu.

SURVİVOR PERFORMANS OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 9. bölümde performans oyunu kadın yarışmacılar arasında oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı kadın yarışmacıları, önce kendi takımları arkadaşları ile parkurda karşı karşıya geldi. Bireysel olarak yapılan Survivor performans oyununda Ünlülerden finale kalan isim Merve oldu. Gönüllüler takımında ise Aleyna oldu. İkilinin finaldeki mücadelesinde kazanan Aleyna oldu ve sembolün sahibi oldu.

ÖDÜL İÇİN KİMLERİ SEÇTİLER?

Survivor'da bu akşam oynanan kadınlar performans oyunu ile sembolü kazanan yarışmacılar belli oldu. Kadınlarda Aleyna kazanırken erkeklerde Sergen sembolün sahibi oldu. Kazandığı ödülden faydalanması için Aleyna'nın seçtiği isimler Ayşe, Emin ve Steven oldu. Sergen ise Merve, Öykü ve İsmail'i seçti.