Survivor 2021 finali ne zaman yapılacak? İşte Survivor'da bu yılın final tarihi

Survivor 2021 finali ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, birçok Survivor izleyicisi tarafından sorgulanmaya başladı. Survivor'da son olarak Dora'nın elenmesiyle birlikte yarışmaya devam eden isimler İsmail, Aleyna, Berkay, Ayşe ve Poyraz oldu. Yarı finale gitmeyi garantileyen ilk isim İsmail Balaban olurken, yarışmaya bu hafta kimin veda edeceği merak ediliyor. Peki, Survivor 2021 finali ne zaman yapılacak? İşte Survivor'da bu yılın final tarihi.

Yayınlanma Tarihi: 21.06.2021 10:04
Değiştirme Tarihi: 21.06.2021 10:04
Survivor 2021 finali ne zaman yapılacak? İşte Survivor'da bu yılın final tarihi

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen yarışma programı Survivor Türkiye 2021'in yayınlanan son bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve kazanan isim yarı finale kalmaya hak kazandı. Survivor'da altı aylık maratonun sona ermesine çok az bir zaman kala birçok izleyici Survivor'ın ne zaman hangi gün final yapacağını sorgulamaya başladı. Peki, Survivor 2021 finali ne zaman yapılacak? İşte Survivor'da bu yılın final tarihi.

SURVİVOR FİNALİ NE ZAMAN? 

Survivor 2021’de altı aylık maratonda geriye beş yarışmacı kaldı. Dora'nın elenmesinin ardından Aleyna, İsmail, Poyraz, Ayşe ve Berkay kaldı. Survivor'da ilk yarı finale kalan isim İsmail olurken diğer 4 yarışmacı arasında bu hafta bir eleme daha gerçekleşecek.

Survivor final dörtlüsüne kalan bu isimler daha sonra yarı finale çıkacak. Survivor 2021'in yarı finali 24 Haziran Perşembe günü, finali 25 Haziran Cuma günü yapılacak. Survivor finali ve yarı finali İstanbul’da gerçekleşecek. Cuma akşamı en fazla oya sahip olan yarışmacı "Survivor 2021 şampiyonu’ unvanını alarak kupayı kaldıracak.

SURVİVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2021'de geçtiğimiz perşembe günü Dora elenmişti. Bireysel dokunulmazlık oyunlarının başlaması ile elemeler hız kazanırken Mavi takımdan Ayşe ve Poyraz, Kırmızı takımdan Berkay, Aleyna, İsmail Survivor 2021’de geriye kalan beş isim oldu.

19 Haziran Cumartesi akşamı dokunulmazlığı kazanan Aleyna ise eleme potasına Ayşe'yi gönderdi. Survivor'dan elenen son isim sonrası yarı final heyecanı yaşanacak.

SURVİVOR 2021’DE 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlığı kazanan Aleyna olmuş ve eleme adayı olarak Ayşe'yi göstermişti. Dün akşam dokunulmazlığı kazanan isim İsmail Balaban oldu. İsmail Balaban, ada konseyinde eleme adayı olarak tercihini Poyraz'dan yana kullandı. Böylece haftanın ikinci eleme adayı Poyraz oldu.