Survivor 2021'de ilk ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden ünlülere geçen yarışmacı kim oldu?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladıktan sonra, izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam eden Survivor 2021'in ilk bölümünde baraka oyunu ve ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan ilk mücadeleler sonucunda ödül oyununu kimin kazandığı izleyiciler tarafından merak edildi. Peki, Survivor 2021'de ilk ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden ünlülere geçen yarışmacı kim oldu?

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2021 09:27
Değiştirme Tarihi: 10.01.2021 18:36
Survivor 2021'de ilk ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden ünlülere geçen yarışmacı kim oldu?

Survivor 2021'de ilk ödül oyununu kim kazandı? Sorusunun yanıtını merak eden binlerce kişi, internet üzerinden araştırma yapmaya başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında dün akşam oldukça kıyasıya bir mücadele yaşandı. Ödülü çok isteyen iki takım yarışmacıları arasında parkurda büyük bir çarpışma yaşandı. Heyecan dolu mücadelelerin ardından ilk ödül oyununu kazanan takım belli oldu. Peki, Survivor 2021'de ilk ödül oyununu kim kazandı? Gönüllülerden ünlülere geçen yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüleri ilk günde çok zorlu bir mücadele bekliyordu. Yapımı üç hafta süren parkurda kıyasıya ödül oyunu mücadelesi verildi. Ödül oyununda uzun ve zorlu parkur sonunda dokuz küpü ilk deviren takımına sayı kazandırdı. Ve on olan takım oyunu kazanacaktı. Bu oyunda Gönüllüler çok iyi başladı ve oyunu 7-1’e kadar getirdi. Bu skordan sonra Ünlüler takımı biraz toparlanır gibi oldu ve farklı kapatmaya başladı. Karşılıklı alınan oyunlar sonrasında skor Gönüllüler 9 – Ünlüler 7 oldu. Poyraz ile Barış’ın karşılaştığı bu etapta ödül oyununu kazanan takım Gönüllüler oldu.

SURVİVOR’DA ÖDÜL NEYDİ?

Survivor’da oynanan ödül oyununda zıpkın, olta gibi balık avlama malzemeleri alacak.

SURVİVOR 2021’DE GÖNÜLLÜLERDEN ÜNLÜLERE KİM GEÇTİ?

Survivor 2021’de yarışmacılar, gün içinde oynanan iki oyun sonrasında ada konseyinde toplandı. Konseyde Gönüllüler takımında bir oylama yapıldı. Ve bu oylama açık olarak yapıldı. Yarışmacılar, oturdukları yerden Ünlüler takımına hangi yarışmacının geçmesi gerektiğini sebebiyle söyledi. Gönüllüler takımında söz alan altı yarışmacı İlayda Şeker’in adını söyledi. Bundan dolayı Gönüllüler takımından İlayda Şeker, Ünlüler takımına geçti.

SURVİVOR BARAKA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2021 sert başladı. Survivor 2021'de ünlüler ve gönüllüler, baraka oyunu için karşı karşıya geldi. Bu oyunda her iki takım, dört erkek dört kadın yarışmacı belirledi. Sekizer yarışmacı, denize kurulan parkura ilk önce varmak için kıyasıya bir yüzme yarışına giriştiler. Her turda kaybeden takımdan bir kişi oyun dışı kaldı. Beş olanın kazanacağı oyunda mutlu sona ulaşan takım Ünlüler oldu. Bu oyunu kazanan Ünlüler, hazırlanmış barakaya kavuşurken kaybeden Gönüllüler takım 3 gün barakasız kalacak.

SURVİVOR 2021 YARIŞMACILARI

Gönüllüler takımı; Aleyna, Ayşe, Emin, Hanzade, İlayda, Sancakay, Sena, Steven, Sultan Reşat, Uğurtan, Yiğit ve Yunus Emre

Ünlüler takımı; Barış Özbek, Batuhan Karacakaya, Cemal Hünal, Çağrı Atakan, Hayrettin, İsmail Balaban, Melis Sezer, Merve Aydın, Meryem Kasap ve Öykü Çelik