Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 10.01.2021

Acun Ilıcalı Survivor'a nasıl geldi? Acun Ilıcalı'nın bindiği motor ve deniz aracı nedir?

Survivor ilk bölümlerinde klasikleşen bir olay haline gelen Acun Ilıcalı'nın Survivor'a geliş anı, yine gündem oldu. Önce lüks bir motosiklete binen Acun Ilıcalı, daha sonra denizde kullandığı tek kişilik denizaltı ile adete şov yaptı. Peki Acun Ilıcalı Survivor'a nasıl geldi? Acun Ilıcalı girişi nasıl yaptı? Acun Ilıcalı kullandığı motor ve denizaltı ne? İşte yanıtları...Survivor Türkiye 2021'de büyük heyecan başladı. Ünlüler ve gönüllüler takımı adaya giderken Acun Ilıcalı da adaya ayak bastı. Peki Acun Ilıcalı bu kez adaya nasıl geldi. Yıllardır değişik araçlarla adaya gelen Acun Ilıcalı yine izleyenleri çok şaşırttı. 

2021 Survivor'ı ünlüler ve gönüllüler takımı yarışmacılarının Dominik Cumhuriyeti'ne gelmesiyle resmen başlamış oldu. Öte yandan her yıl, Survivor'a girişiyle gündem olan Acun Ilıcalı, Tv8 izleyicilerine yine nefes kesen anlar yaşattı. Motosiklet ve köpek balığı şeklindeki denizaltı kullanan Acun Ilıcalı, Twitter ve Instagram'a damga vurdu. Peki Acun Ilıcalı'nın bindiği motor ve denizaltı neydi? Acun Ilıcalı'nın bindiği motorun markası, modeli nedir?

ACUN ILICALI'NIN SURVİVORDA KULLANDIĞI DENİZ ARACININ ADI, MODELİ NEDİR?

Survivor'a yaptığı girişle çok konuşulan Acun Ilıcalı'nın bindiği motor ve denizaltı merak edildi. Acun Ilıcalı'nın Survivor'da yarışmacıların yanına giderken bindiği, kişisel denizaltı aracı olarak da bilinen aracın adı Seabreacher'dır. Şekli itibariyle köpek balığı ve yunusu andıran bu alet, 5 metreden fazla uzunluğa ve 1 metre genişliğe sahip olabiliyor. Su altında ve su üzerinde ilerleyebiliyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

ACUN ILICALI'NIN SURVİVORDA KULLANDIĞI MOTORUN ADI VE MODELİ NEDİR?

Acun Ilıcalı'nın Survivor 2021'in ilk bölümünde kullandığı motorun markası TT motordur ve Türkiye Cumhuriyeti'nde ilk üretilen motorsiklet markasıdır. Acun Ilıcalı, Survivor ilk bölüm konseyi sırasında kullandığı motor için Erhan Telli'ye teşekkür etmiştir.

Haber ile ilgili metin girin!.