Yayınlanma Tarihi: 27.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 27.01.2021

Survivor 2021 - 26 Ocak 2021 14. Bölüm - Survivor'dan kim elendi? İşte elenen yarışmacı

Survivor Türkiye'de 3. haftanın eleme adayları İlayda, Bahar, Aleyna ve Duygu oldu. Peki Survivor'dan kim elendi, adadaki hayallerine hangi yarışmacı veda etti? İşte diğer adaylardan daha az SMS alarak elenen yarışmacı...Survivor 2021'de merakla beklenen eleme konseyi gerçekleşti ve adaya veda eden isim belli oldu. Survivor Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta kıran kıran geçen dokunulmazlık oyunlarında Ünlüler ve Gönüllüler birer kez dokunulmazlığı kazandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı oldu ve Cumartesi günü ada konseyinde Gönüllüler için halk oylaması yapıldı. Ada oylamasında ise Gönüllülerin gitme adayı Aleyna çıktı. Ertesi gün ise bu sefer dokunulmazlığı kaybeden takım Ünlüler oldu. Pazar akşamı Ünlüler için SMS oylaması yapıldı. Takım içinde yapılan ada oylamasında adı en çok yazılan İlayda, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor Türkiye'nin 26 Ocak 2021 tarihli 14. bölümünde SMS oylamasına göre Ünlüler ve Gönüllülerde SMS birincisi açıklandı. Ünlülerden İsmail, Gönüllülerden Poyraz üçüncü kez SMS birincisi olmayı başardı. Poyraz, Gönüllüler takımından Duygu'yu 3. eleme adayı olarak açıkladı. İsmail ise Ünlülerden Bahar'ı seçti 4. eleme adayı olarak...

Son olarak Acun Ilıcalı, SMS sıralamasına göre adaya veda eden ismi açıkladı. Survivor 2021'in üçüncü haftasında eleme adayları Aleyna, İlayda, Duygu, Bahar oldu. Bu dört yarışmacı arasından diğer eleme adaylarına göre halk oylamasında daha az SMS oyu alan Ünlüler takımından Bahar Seviş, Survivor'dan elendi. Survivor Bahar, yarışmaya yedeklerden yaklaşık 9 gün önce gelmiş ve Ünlüler takımına katılmıştı.