Survivor 2021 2. hafta SMS sıralaması belli oldu | Survivor SMS sıralaması ( 19 Ocak 2021)

Survivor SMS sıralamasına göre yarışmadan bir isim gitti. Survivor 19 Ocak 2021 2. hafta SMS sıralaması, halk oylamasıyla belirlendi. Survivor ünlüler takımında eleme adayı Survivor İlayda, gönüllüler takımında ise Survivor Sancakay olmuştu. SMS birincilerinin birer isim daha söylemesiyle, 4 adayın yer aldığı SMS potasından bir isim elendi. Peki Survivor'da kim elenedi? Survivor SMS sıralamasında kim birinci oldu? İşte Survivor 19 Ocak SMS sıralaması.

Yayınlanma Tarihi: 20.01.2021 09:28
Değiştirme Tarihi: 20.01.2021 09:29

Survivor son bölümünde tüm gözler Survivor SMS oylamasında oldu. Survivor 19 Ocak 2021 SMS sonuçlarının belli olmasıyla birlikte TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışmasında bir isim elendi. 

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler izleyicileri bu akşam eleme öncesinde Acun Ilıcalı'nın duyurusunun ardından, 2. hafta SMS sıralamasında kimin en yüksek ve kimin en düşük oy aldığını öğrendi.

SURVİVOR'DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021 yarışmacıları, eleme konseyi için bir araya geldi. Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan iki dokunulmazlık oyunu ardından ünlüler ve gönüllüler takımında 2 eleme adayı belirlenmişti. Survivor İlayda ve Survivor Sancakay'ın eleme adayı seçildiği bu dokunulmazlıklar sonrası Acun Ilıcalı konseyde iki takımın SMS birinlerini açıkladı ve bu iki isimden birer eleme adayı daha söylemelerini istedi. 

Survivor ünlüler takımı SMS birincisi İsmail Balaban olurken, Survivor İsmail takım arkadaşı Öykü Çelik'in adını söyledi. Gönüllüler takımı SMS birincisi ise Poyraz oldu. Poyraz da Dora'nın adını söyledi ve böylece 4 eleme adayı da belli oldu.

SURVİVOR 2. HAFTA SMS SIRALAMASI! SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor kim elendi sorusu yanıtını buldu. Merakla beklenen Survivor SMS sıralamasının belli olmasıyla birlikte ve SMS birincilerinin 2 eleme adayı daha söylemesiyle 4 eleme adayı arasından en az oyu alan yarışmacı Survivor veda etti. SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az SMS oyu alan Sancakay, Survivor’dan elenen isim oldu.

SURVİVOR 2. HAFTA SMS SIRALAMASI 

ÜNLÜLER

1-İsmail

2-Batuhan

3-Öykü

4-Merve

5-İlayda

6-Meryem

7-Melis

8-Çağrı

9-Cemal

10-Hayrettin

11-Barış

GÖNÜLLÜLER

1-Poyraz

2-Reşat

3-Emin

4-Ayşe

5-Dora

6-Steven

7-Yunus Emre

8-Sancakay

9-Hanzade

10-Aleyna


GEÇEN HAFTA KİM ELENDİ?

İzlenme rekorları kıran, heyecanı her hafta daha da artan Survivor 2021'de geçen hafta dokunulmazlığı Gönüllüler kaybetmişti. Survivor'da haftanın ilk ada konseyinde Gönüllüler, ilk eleme adayı olarak Sena’yı, ikinci eleme adayı olarak Dora’yı göstermişti. SMS birincisi çıkan Poyraz ise üçüncü isim olarak Reşat’ı söyledi. Bu üç isim arasında SMS halk oylamasına göre daha az oy alan Sena, Survivor’dan elenen isim oldu.

SURVİVOR 1. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Poyraz

2. Reşat

3. Ayşe

4. Emin

5. Hanzade

6. Yunus Emre

7. Steven

8. Dora

9. Aleyna

10. Sena

11. Sancakay