Yayınlanma Tarihi: 14.05.2021 | Değiştirme Tarihi: 14.05.2021

Survivor 2021 - 15 Mayıs 2021 - 93. Bölüm Tanıtımı - Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı?

Survivor Türkiye 2021'de 19. hafta heyecanı Anlat Bakalım oyunu ile devam etti. Peki Anlat Bakalım oyununu hangi takım kazandı? İşte eğlenceli anlar ve oyunu kazanan takım...Survivor 2021'de bu akşam Anlat Bakalım oyunu heyecanı yaşandı. Survivor'ın 19. haftasında Mavi takım ve Kırmızı takım, market oyunu sonrasında Anlat Bakalım'da karşılaştı. İzleyenlere bol kahkaha attıran Anlat Bakalım oyununda kazananı en iyiler mücadelesi belirledi. İşte Survivor Anlat Bakalım oyununda yaşananlar...

SURVİVOR'DA ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021'de 19. hafta mücadelesi başladı. Survivor'da geçen hafta takımların karıştırılması ile Mavi ve Kırmızı takımlar oluşturulmuştu. Bu iki takım arasındaki mücadeleler büyük bir heyecan ve çekişme içinde geçmişti. Survivor Türkiye'de yeni hafta market oyunu ve Anlat Bakalım oyunu ile devam etti.

Survivor'da bu akşam, 13 Mayıs Perşembe günü market oyunu sonrasında Anlat Bakalım oyunu oynandı. Yarışmacıların, kelime bilme mücadelesi izleyenleri gülmekten kırdı geçirdi. İki yarışmacıdan birisi anlatırken diğeri tahmin etmeye çalıştı. Yasaklı kelimeleri kullanmadan en çok kelime bilen takımına sayı kazandırdı.

Survivor 92. bölümde kahkahaların havada uçuştuğu Anlat Bakalım oyunu ekrana geldi. Karşılıklı alınan sayılar sonrasında skorda 6-6 denge oldu. Bu yüzden en iyiler seçildi. Mavi takımda Dora ve Merve, Kırmızı takımda Berkay ve Batuhan çıktı. Dora ile Merve, 9 kelime bilerek günün rekoruna imza attı. Aynı zamanda bu ikilinin başarısı Mavi takıma 7-6 skorla Anlat Bakalım oyununu kazandırdı.