Yayınlanma Tarihi: 13.01.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.01.2021

Survivor 2021 1. hafta Gönüllüler SMS sıralaması | Survivor SMS sıralaması ( 12 Ocak 2021)

Survivor'da elenen yarışmacı belli oldu. Heyecanın zirvede olduğu kritik akşamda 2021 Survivor Ünlüler Gönüllüler'e veda eden isim gönüllüler takımından bir yarışmacıydı. Öte yandan dokunulmazlık oyunları sonrası yapılan SMS oylaması sonucu, gönüllüler takımındaki sıralama da belli oldu. Survivor 12 Ocak 2021 tarihli bölümünde önce SMS birincisini açıklayan Acun Ilıcalı, ardından 3 eleme adayı arasından en az oy alan kişinin Survivor'dan elendiğini duyurdu. Peki SMS sıralamasında kim kaçıncı oldu? Survivor SMS sıralaması nasıl oluştu? 2021 Survivor SMS birincisi kim oldu? İşte Survivor 2021 Gönüllüler Takımı 1. Hafta SMS Sıralaması...Survivor kim elendi? Sorusunun yanıt bulduğu kritik akşamda Survivor severler ekran başına kilitlenmişti. 4. bölümü ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor'da bir isim yarışmaya veda etti. Öte yandan Survivor SMS sıralaması da belli oldu. Acun Ilıcalı kritik konseyde önce ilk 2 eleme adayının kim olduğunu hatırlattı ve ardından Survivor 2021 1. hafta SMS birincisinin kim olduğunu açıkladı. SMS birincisi olan yarışmacı, Survivor'daki 3. eleme adayının ismini açıkladı. Peki Survivor'da eleme adayları kimdi? SMS sıralamasında kim birinci kim sonuncu oldu? İşte yanıtı...

SURVİVOR'DA SMS BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Survivor 2021'de iki dokunulmazlığı kaybederek kritik bir eleme giden takım Gönüllüler olmuştu. Survivor SMS oylamasında da kimin birinci olduğu açıklandı. 1. hafta SMS oylamasında en çok oyu alan isim Survivor Poyraz oldu. Yiğit Poyraz, birinci olmasının ardından Survivor Reşat'ın adını söyledi ve böylece 3 eleme adayı da belli oldu. Survivor'da diğer eleme adayları Survivor Sena Özdemir ve Survivor Uğurtan Dora idi.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021 4. yeni bölümde gözler 1. Hafta SMS sıralamasında idi. Survivor ilk haftanın eleme adayları arasında rakiplerine göre daha az SMS oyu alan Sena, Survivor'dan elenen isim oldu.

SURVİVOR 1. HAFTA SMS SIRALAMASI

1. Poyraz

2. Reşat

3. Ayşe

4. Emin

5. Hanzade

6. Yunus Emre

7. Steven

8. Dora

9. Aleyna

10. Sena

11. Sancakay