Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.04.2020

Survivor 2020 Ünlüler takımı 7. hafta performans sıralaması açıklandı!

Survivor 2020 Ünlüler takımı 7. hafta performans sıralaması belli oldu. TV8 ekranlarında büyük heyecanın devam ettiği Survivor'da ünlüler takımında en iyi ve en düşük performansı gösteren isimlerin bu haftaki puanları açıklandı. İşte, Survivor 2020 Ünlüler takımı puan tablosu.BİRLEŞME PARTİSİ NE ZAMAN?

Acun Ilıcalı, ada konseyinde birleşme partisine dair açıklamalarda bulundu. Yarışmacıların ve izleyicilerin heyecanla beklediği birleşme partisinin önümüzdeki hafta yapılacağı açıklandı. Ilıcalı birleşme partisinde şarkı yarışmasının da yapılacağını sözlerine ekledi.

BİRLEŞME PARTİSİ NEDİR?

Survivor’a katılan yarışmacıların hemen hepsi birleşme partisini yaşamadan adadan ayrılmak istemiyor. Şampiyonluğa giden yolda önemli bir adım birleşme partisinde yarışmacılar, uzun zamandır yaşamadıkları duyguları yaşıyorlar. Kadın ve erkek yarışmacılar, önce birbirinden çeşitli temizlik ürünleri ile duş alıyor, erkekler tıraş oluyor kadınlar makyaj yapıyor.

Birbirinden güzel kıyafetlerle lezzetli yemeklerin bulunduğu mekânda her yıl katılan sürpriz konuklarla eğlenceli bir gece geçiriyorlar. Yarışmada yükselen adrenalinle yarışmacılar çeşitli tartışmalar yaşarken, birleşme partisinde tüm yaşananlar unutuluyor.