Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2020

Survivor 2020 Ünlüler takımı 14. hafta performans sıralaması açıklandı!

Survivor 2020 Ünlüler takımı 14. hafta performans sıralaması belli oldu. TV8 ekranlarında büyük heyecanın devam ettiği Survivor'da ünlüler takımında en iyi ve en düşük performansı gösteren isimlerin bu haftaki puanları açıklandı. İşte, Survivor 2020 Ünlüler takımı 14. hafta performans sıralaması.Ünlüler ve Gönüllüler takımı hafta boyunca birçok oyuna çıktı ve 2 takım yarışmacıları da ödülü ve dokunulmazlıkları kazanmak için en iyi performanslarını ortaya koydu.

 

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununda yarışmacı seçimini yapacak takımı belirlemek için avantaj oyunu oynadı. İki takımdan dörder kişinin parkura çıktığı bayrak yarışında da heyecan her dakika daha da arttı. Bu mücadelenin sonunda dokunulmazlık oyununda seçim avantajını elde eden takım Ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’de çeyrek finale doğru gidilirken dokunulmazlık oyununun önemi daha da artıyor. Son eleme sonrasında Ünlülerde 5 yarışmacı, Gönüllülerde ise 7 yarışmacı kalmıştı. Birbirinden iddialı iki takım, dokunulmazlığı kazanmak için varlarını yoklarını ortaya koyarken; güç, denge, efor gerektiren Survivor dokunulmazlık oyununda kıran kırana bir mücadele yaşandı ve haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu 10'a 3 gibi farklı bir skorla kazanan takım Ünlüler olurken; dokunulmazlık ile birlikte haftalık erzak paketinin kazananı oldu.

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'nin 16 Mayıs Cumartesi günü yayınlanan bölümünde, Ünlüler ile Gönüllüler arasında haftanın ilk dokunulmazlık oyunu mücadelesi yaşandı. Oyun, Gönüllülerin 10’a 4 farklı skoru ile sona erdi. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler için ada konseyinde SMS oylaması yapıldı. Sonrasında eleme potasına girmesini istedikleri arkadaşları için yapılan oylama sonucunda Aycan 2 kere, Mert 2 kere ve Yunus Emre 1 kere yazılmış olarak çıktı. Buna göre Ünlüler takımından 2 eleme adayı, Aycan ve Mert oldu.

GÖREV OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de birleşme partisi ile başlayan görev oyunu, takımlara haftalık olarak veriliyor. Geçen hafta, Ünlüler ve Gönüllülerden birer tavla yapılması istenmişti. Acunn.com üzerinden oylamaya sunulan görev oyununun sonucu, Acun Ilıcalı tarafından 2. dokunulmazlık oyunu öncesinde açıklandı. Görev oyununu bir kez daha kazanan takım Gönüllüler oldu. Yaptıkları tavla takımı daha çok beğenilen Gönüllüler, ödül olarak brownie kazandılar.