Yayınlanma Tarihi: 13.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 13.06.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler | TV'DE YOK - Yasin: Kimse kimseyi kandırmasın

Survivor yarışmacıları Survivor Yasin ile Survivor Elif barakada dikkat çeken bir konuşma gerçekleştiriyor. 'Kötü düşünmek istemiyorum, buradaki herkesin kalbi temiz' diyen Elif'e, Yasin'den hem uyarı hem de itiraz geldi. 'Herkesin kalbi temiz değil, yüzüne gülenlere aldanma' diyen Yasin, 'Kimse kimseyi kandırmasın burada' ifadelerini kullandı. O anlar ilk kez acunn.com'da yayınlanıyor.İşte iki yarışmacı arasında geçen diyalog

Survivor Elif: Burada herkesin kalbi gerçekten çok temiz yüreği güzel insanlar. Buradaki hayat şartları bize ne ne şekilde ne yapıyor bilmiyorum ama. Kötü düşünmek istemiyorum.

"YÜZÜNE GÜLEN SURATLARA ALDANMA"

Survivor Yasin: Herkesin kalbi temiz değil. Kusura bakma da yani. Açık ve net. Herkesin kalbi temiz değil. Değil yani. Sakın senin yüzüne gülümseyen suratların hepsine aldanma. Anladın mı ne demek istediğimi? 

"NEYSEM ONU YANSITMAYA ÇALIŞTIM"

Survivor Elif: Çok iyi anlıyorum da inşallah. Yani ben öyle olmamaya, neysem onu yansıtmaya çalıştım. Herkesten de böyle bir beklenti içerisine giriyorum. Belki hata yapıyorum

"KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN"

Survivor Yasin: İnsan insanın yüzüne baktığı zaman onun kalbini görebilir. Onla oturup konuştuğun zaman onu anlayabilirsin. Görebilirsin ama insan insanın yalandan yüzüne baktığı zaman da onu anlayabilirsin. O yüzden kimse kimseyi kandırmasın burada.