Yayınlanma Tarihi: 10.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 10.06.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 9 Haziran 2020 | Survivor'da adaya kim veda etti?

Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 102. bölüm konsey toplantısında Survivor 2020'ye kim veda etti? Survivor 2020'ye veda eden isim Kırmızı takımdan mı yoksa Mavi takımdan kim oldu? Elenen isim adaya veda ederken neler söyledi? İşte milyonları ekrana kitleyen o heyecan dolu anlar...Çeyrek final öncesinde heyecanın dorukta olduğu Survivor 2020’de yarışmaya veda eden isim bu akşam belli oldu. Survivor’da geçen hafta haftalık takımların belirlenmesi için kaptanlık oyunu oynanmıştı. Oyunun sonucunda Kırmızı takımın kaptanı Sercan, Mavi takımın kaptanı ise Cemal Can oldu. Bu iki isim, sırasıyla yarışmacıları seçerek takımlarını oluşturdular. Geçtiğimiz Cumartesi ve Pazar günleri ile Kırmızı takım ile Mavi takım arasında dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Cumartesi günü Kırmızı takım, Pazar günü ise Mavi takım dokunulmazlığı kazandı. Dokunulmazlık oyunu devamında yapılan ada konseyinde Cumartesi günü Mavi takımdan Cemal Can, Pazar günü ise Kırmızı takımdan Barış ilk eleme adayı olmuştu. Aynı zamanda Cumartesi günü Mavi takım için, Pazar günü ise Kırmızı takım için halk oylaması yapıldı.

Survivor 2020’nin 9 Haziran Cuma akşamı ekrana gelen 102. bölümde ada konseyinde Acun Ilıcalı tarafından SMS birincileri açıklandı. Cumartesi ve Pazar günleri, Survivor izleyicileri tarafından kullanılan SMS oylarına göre Kırmızı takımda Barış, Mavi takımdan Cemal Can en çok oyu alarak SMS birincileri oldu. Bu nedenle iki yarışmacının da eleme adaylığı düşmüş oldu. Bu yüzden takımların SMS ikincileri de açıklandı. Kırmızı takımının SMS ikincisi Sercan, Mavi takımın Nisa oldu.

Heyecanla izlenen Survivor 102. bölümde Kırmızı takımda Elif’in dokunulmazlığı olmaması nedeniyle Berkan ile Yunus Emre otomatikman eleme adayı oldular. Mavi takım ise Cemal Can Yasin’i, Nisa ise Evrim’i eleme adayı olarak gösterdiler. Bu dört aday arasında SMS sıralamasına bakıldı. Seyircilerin kullandığı oylara göre rakiplerine göre daha az oy alan Yunus Emre, Survivor’a veda eden isim oldu.