Yayınlanma Tarihi: 08.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 08.04.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 8 Nisan Çarşamba | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 40. Bölüm tanıtımı!

Survivor ünlüler gönüllülerin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8'de...Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 40. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Heyecanın gittikçe yükseldiği Survivor’ın yeni bölümünde Ünlüler takımı, yarışmaya veda eden takım arkadaşları için duygularını dile getirecek. Tanıtımda Mert ve Ezgi’nin elenen isim sonrasında Ünlüler takımı için söyledikleri sözler dikkat çekti. Survivor 40. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında açık artırma ödül oyunu oynanacak. Oyunda sonra ise yarışmacılar, kazandıkları paralar ile açık artırmada sevdikleri yemekleri almaya çalışacak. Heyecanın ve eğlencenin bolca yaşanacağı açık artırma izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 40. Bölüm 8 Nisan Çarşamba saat 20.00’da TV8’de…

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi yaşandı. Yarışmacılar, en değerli ve en hassas ödül dedikleri iletişim için çok zor bir parkurda kendilerini son güçlerine kadar zorladılar. Parkurda karşılaşan yarışmacılarda atışları isabetli olanlar sayıyı almayı başardı. Günün sonunda iletişim oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu.

SMS SIRALAMASININ İLK İKİ İSMİ KİM OLDU?

Survivor 2020’de bu hafta dokunulmazlığı Ünlüler kaybetmişti. Pazar günü yapılan ada konseyinde Ünlüler için halk oylamasına gidildi. Survivor izleyicileri, yarışmada kalmasını istediği yarışmacılara SMS’leri ile destek oldu. Bu akşam açıklanan Survivor 8. Hafta SMS sıralamasında ilk iki sırasında yer alan isimler; Aycan ve Ezgi oldu. Acun ılıcalı, 10 yılda ilk defa iki kadın yarışmacı, SMS sıralamasında ilk iki sırayı almayı başardığını ve bunun Survivor'da bir ilk olduğunu belirtti.

HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor ada konseyinde son olarak dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımının oylaması yer aldı. Ünlüler takımı yarışmacıları, eleme potasına girmesini istediği ismi yazdılar. Yazılan isimlerden Parviz ile Ezgi'nin adı dörder kere çıkmıştı. İlk defa yaşanılan bu durumda Parviz ve Ezgi haftanın ilk eleme adayları oldu. Ezgi, SMS sıralamasında ilk iki sıraya girdiği için eleme potasında kurtuldu. Aycan'ın eleme adayı olarak Mert'i söylerken Ezgi ise Ersin'i eleme adayı olarak gösterdi. Böylece haftanın eleme adayları Parviz, Ersin ve Mert oldu.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?

Survivor’da haftanın eleme adayları belirlendikten sonra gözler SMS sıralamasına gitti. Bu adaylar arasında en az SMS oyu alan yarışmacı Parviz oldu. Böylece, Survivor’dan birleşme partisi öncesi son elenen isim Parviz oldu.