Yayınlanma Tarihi: 07.07.2020 | Değiştirme Tarihi: 07.07.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 6 Temmuz | Acun Ilıcalı final programında neler olacağını gün gün açıkladı

Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 128. bölümü konsey toplantısında Acun Ilıcalı final programında neler olacağını gün gün açıkladı. Acun Ilıcalı bununla beraber dünyada bir ilk olacak diyerek büyük sürprizi açıkladı. Survivor'da artık finale doğru çok az bir sürenin kalması hem yarışmacılarda hem de izleyenlerde büyük bir gerilim ve heyecan yaşatıyor. Bu yıl reyting rekorları kıran Survivor'da merak edilenler Acun Ilıcalı'nın sunduğu konseyde netlik kazandı. Ilıcalı, final ile ilgili her şeyi tek tek açıkladı. Survivor 2020 Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları Acun Ilıcalı'nın büyük sürprizleri ve finalde yaşanacaklar hakkında neler söyledi? Peki Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler Finali ne zaman ve nerede olacak? Survivor 2020 Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları final programı için ne tepki verdi? İşte heyecan dolu o anlar... Türk televizyonlarının en sevilen ve büyük heyecanla takip edilen reality/yarışma programı Survivor'da yarışmacılar büyük zorluklarla geçirdikleri 5 ay sonrasında mutlu sona ulaşmak için son adımları atıp finalden güzel bir sonuçla ayrılmak istiyor. Survivor'da son eleme öncesi Sercan, Berkan, Barış, Yasin, Elif ve Cemal Can yarıştaki yerlerini şimdilik koruyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

HERKESİN MERAK ETTİĞİ DETAYLARI TEK TEK AÇIKLADI

Acun Ilıcalı, dün gerçekleşen konseyde Survivor'da final haftasına girildiğini ve bu eleme sonrası gün gün neler yaşanacağını, yarışmacılar ve izleyenleri hangi sürprizlerin beklediğini açıkladı. Ilıcalı, "Salı günü eleme olacak, Çarşamba ve Perşembe yeni dokunulmazlıklar oynayacaksınız, Perşembe akşamı bir eleme olacak ve dört yarışmacı kalacak. Cuma ve Cumartesi akşamı iki oyun ve iki konsey sizi bekliyor. Cumartesi akşamı eleme olacak. Pazar günü üç yarışmacı kalmış olacak. Bu üç yarışmacı İstanbul'daki yarışmacılarla 'Survivor'da Yüzleşme' dediğimiz bölümü yaşayacak. Oradaki yarışmacılar sorular soracak yarışmacılara, canlı yayında oylama olacak. Sonra seyircilerimizin oylarıyla finale çıkan iki yarışmacı aynı gece konsey sonrası uçağa binerek Pazartesi günü İstanbul'daki büyük finaldeki yerlerini alacak. Büyük final Pazartesi ve Salı olacak. Bu sene Survivor'da final iki gün sürecek ve Salı akşamı 14 Temmuz'da Survivor'da bu senenin şampiyonu ortaya çıkacak." dedi.

CEMAL CAN: MERAKLA BEKLİYORUM

Acun Ilıcalı'nın konseyde açıkladığı sürprizlerle ilgili söz alan Cemal Can, "Evet sürpriz oldu. Canlı yayında nasıl bir sürpriz olacak parkurda nasıl olacak ve yüzleşme nasıl olacak merak ediyorum. İnşallah o zamana kadar burada olurum." dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.