Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.04.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 6 Nisan Pazartesi | Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 38. Bölüm tanıtımı!

Survivor ünlüler gönüllülerin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Survivor 2020 yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'de TV8'de...



Survivor Ünlüler Gönüllüler 2020 38. bölüm tanıtımı yayınlandı. 6 Nisan Pazartesi akşamı ekrana gelecek Survivor yeni bölümde Ünlüler ve Gönüllüler takımında gündem ada konseyinde yaşananlar olacak. Survivor 38. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler arasında ödül oyununda oynanacak hentbol ise çok heyecanlı ve gerilimli geçeceğe benziyor. Survivor 38. yeni bölüm 6 Nisan 2020 Pazartesi günü saat 20.00’da TV8’de…

SURVIVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

14. sezonuna Ünlüler ve Gönüllüler konseptiyle başlayan Survivor 2020'de takımlar haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. 8. haftada Survivor'da dokunulmazlığı, dolasıyla bir arkadaşlarını kaybetmek istemeyen takımlar, inanılmaz bir mücadele sergiledi. Survivor'da bir efsane haline gelen Sumo güreşi oyunu, yarışmacıları epey bir zorladı. Rakibini çember dışında havuza düşürenin kazandığı oyunda nefes kesen mücadele sonunda dokunulmazlık oyununu kazanan takım Gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı, 10-4 skorla haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVIVOR 2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'de ilgiyle takip edilen Survivor'da bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler dokunulmazlığı kazanmak için karşı karşıya geldi. İlk dokunulmazlığı kazanan Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu da kazanarak dokunulmazlığı almak istedi. Ünlüler ise bu oyunu alarak dokunulmazlıkta şansını devam ettirmek niyetindeydi. Takımlar amaçlarına ulaşmak için tüm güçlerini ortaya koydu. Nefes kesen mücadele sonunda Ünlüler takımı 10-6 skorla 2. dokunulmazlık oyununu kazanan takım oldu. Böylece dokunulmazlık için final oyunu oynanacak.

SURVİVOR 2020 3. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020'de bu akşam Ünlüler ile Gönüllüler, 3. dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Dokunulmazlığı kazanıp bir yarışmacılarını kaybetmek istemeyen iki takım da varlarını yoklarını ortaya koydu. 3 olanın kazanacağı oyunda skor 2-2'ye gelince kazananı belirlemek için bayrak yarışı oynandı.

Survivor 3. dokunulmazlık oyunu bayrak yarışında nefesler tutuldu. Ünlülerden Elif - Ersin ikilisine karşılık Gönüllülerden Evrim - Barış çıktı. Kıyasıya geçen mücadeleden galip çıkan Gönüllüler takımı, Survivor 3. dokunulmazlık oyununu kazandı.

SURVİVOR'DA BU HAFTA DOKUNULMAZLIK KİMİN OLDU?

Ünlüler Gönüllüler formatı ile ekrana gelen Survivor 2020'de bu hafta dokunulmazlığı kazanan takım belli oldu. Survivor'da ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler, 2. dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kazanan takımı belirlemek için final oyunu oynandı. 3. dokunulmazlık oyunundan galip çıkan Gönüllüler takımı, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Ünlüler takımı, bu hafta bir arkadaşlarına veda etmek zorunda kalacak.