Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.07.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Temmuz 2020 | Survivor'da ikinci eleme adayı belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 127. bölüm konsey toplantısında ikinci eleme adayı belli oldu. Survivor 2. bireysel dokunulmazlık oyununu Mavi takımdan Survivor Cemal Can kazandı. Survivor Cemal Can, ada konseyinde bir isim daha söyledi ve bu isim Survivor 2020'de haftanın ikinci eleme adayı oldu. Survivor Cemal Can, konsey toplantısında kimin adını söyledi?Her bölümü ile ayrı bir heyecan yaşatan Survivor 2020'de bugün kritik bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Haftanın ikinci eleme adayını söyleyecek isim, parkurda kıyasıya bir mücadele sonunda belirlendi. Son kalan altı yarışmacı, büyük finale adını yazdırabilmek, rakiplerini eleyebilmek için bireysel dokunulmazlık için inanılmaz güç harcadılar. Zorlu parkurda karşı karşıya gelen altı yarışmacıdan Cemal Can, dokunulmazlığın sahibi oldu. Survivor'da haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Cemal Can, ada konseyinde kimin adının söyledi? Peki, Survivor 2020'de ikinci eleme adayı kim oldu?

SURVIVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020'de her geçen gün ayrı bir önem taşıyor. Heyecanın iyice yükseldiği Survivor'da altı yarışmacı arasında inanılmaz mücadeleler yaşanıyor. Acun Ilıcalı, ada konseyinde "Artık Survivor'da ödül dönemi bitti. Bundan sonra sizin için ödül finale gidebilmek" dedi ve yarışmacıların bundan sonraki günlerde sürekli bir eleme heyecanı yaşayacağını söyledi.

Survivor 127. bölümde yarışmacılar, ilk olarak parkurda bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. Son dört dokunulmazlığı kazanan Sercan'ın yine kazanıp kazanamayacağı merak ediliyordu. Açık açık onun adını söyleyeceğini ifade eden Barış, Sercan'ı yarı finalde eleyerek uzun zaman sonra ona mağlubiyeti tattırdı. Dokunulmazlıkta finalin adı Cemal Can ve Barış oldu. İkili arasındaki mücadeleden galip ayrılan ise Cemal Can oldu.

Heyecanla beklenen ada konseyi, Survivor 2020'de haftanın ikinci eleme adayı için toplandı. Gözler dokunulmazlığı kazanan Cemal Can'ın üzerindeydi. Acun Ilıcalı, ona kimi eleme adayı göstereceğini sordu. Cemal Can'ı söyledği isim Sercan oldu. Böylece Sercan, Survivor'da bu haftanın ikinci eleme adayı oldu. Survivor 2020'de ilk eleme adayı Berkan olmuştu. Pazartesi akşamı üçüncü eleme adayı belirlenecek. Salı günü ise bu üç isim arasından bir kişi adaya veda edecek.