Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.04.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 5 Nisan Pazar | 7. haftanın en iyi 10 performansı

Survivor'da haftalar ilerledikçe heyecan da tavan yapıyor... Parkurlara alışan yarışmacıların performansları her geçen hafta daha iyiye gidiyor. İşte Survivor 2020'de 7. haftanın en iyi performansları...Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde 7. haftanın en iyi on performansı açıklandı. 5 Nisan 2020 tarihli Survivor 37. bölümde Acun Ilıcalı tarafından performans birincileri açıklandı. Performans birincileri, her hafta yarışmacıların katıldığı ve oynadığı oyunlardaki oyunu kazanıp kazanmamasına göre belirleniyor. Yarışmacılar, bireysel ve takım olarak oynadıkları oyunlara göre farklı puanlar alıyor. Birleşme partisi öncesinde performans birincileri arasında yapılacak bireysel oyunda bir erkek ve bir kadın oyuncu müthiş bir ödül kazanacak.

SURVİVOR PERFORMANS TABLOSU NASIL OLUŞUYOR?

Survivor performans tablosu, yarışmalara uygulanacak bir puanlama sistemi. Bu puanlama sonucunda her takımdan birer kişi haftanın şampiyonluğu için yarışacak. Survivor performans tablosunda erkekler ve kadınlarda, Ünlüler ve Gönüllüler takımlarından birer kişi en iyi olmak için bir ödül oyunu oynayacak. Her hafta Pazar günleri yapılan ilk ada konseyinde açıklanan performans tablosu şu şekilde oluşturuluyor;

* Oyuna çıkan her yarışmacıya +1 puan

* Bire bir oyunlarda kazanan yarışmacıya +2 puan, kaybedene -2 puan

* Grup oyunlarında kazanan yarışmacıya +1 puan, kaybedene -1 puan

* Oyun bayrak yarışına kalırsa kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Avantaj oyunlarında kazanan yarışmacılara +1 puan, kaybedenlere -1 puan

* Performans oyunları puanlamaya dahil değil

SURVİVOR PERFORMANS SIRALAMASINDA GEÇEN HAFTA KİMLER BİRİNCİ OLDU?

Survivor 2020 geçen hafta performans sıralamasında kimler birinci oldu ada konseyinde açıklandı. Bu listeye göre kadınlarda Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim birinci oldu. Erkeklerde ise Ünlülerden Sercan ile Gönüllülerden Barış ilk sırayı alan yarışmacılar oldu. Çarşamba günü performans birincileri arasında oynanan en iyiler oyununda erkeklerde Barış, kadınlarda Aycan kazandı.

PERFORMANS BİRİNCİLERİNİ BEKLEYEN ÖZEL ÖDÜL

Survivor performans birincileri her hafta pazar günü ada konseyinde açıklanıyor. Acun Ilıcalı, geçen hafta yarışmacıları heyecanlandıran bir açıklama yaptı. Bu açıklamada Survivor performans birincileri, birleşme partisi öncesi bir oyun oynayacak. Bu oyunda kazanan kişiye ödül olarak otomobil verilecek. Survivor 2020'de birleşme partisi önümüzdeki hafta yapılacak. Cuma günü, Survivor performans tablosunda ilk sırada yer alanlar bu ödül için karşı karşıya gelecek.