Yayınlanma Tarihi: 27.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 28.06.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 27 Haziran 2020 | 1. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 120. bölüm 1. bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan kim oldu? Final mücadelesinde Mavi takımından Survivor Berkan'ın - Kırmızı takımından Survivor Sercan'ın mücadelesi Survivor 2020'de heyecan dolu anlar yaşattı. Survivor 2020 1. dokunulmazlık oyunu finalinde Mavi takımından Survivor Berkan ile Kırmızı takımından Survivor Sercan'ın mücadelesini kim kazandı? Survivor'da ilk bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?TV8'in heyecanla izlenen ve ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2020'de haftanın ilk bireysel dokunulmazlık oyunu nefes kesti. Finale doğru adım adım giden Survivor'da finale, son dörtlüye kalmak isteyen yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlık mücadelesi verdi. Yedi yarışmacı arasında kıyasıya bir rekabet parkura yansıdı. Oyunda uygulanan yeni kurala göre parkuru en kısa sürede tamamlama yarışı farklı bir boyuta taşındı. Dört buçuk aylık Survivor 2020 macerasına finalde devam etmek, şampiyonluğa ulaşmak isteyen çeyrek finalistler, 27 Haziran Cumartesi günü dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Günün sonunda Survivor 2020'de 120. bölümde ilk dokunulmazlık oyununu kazanan belli oldu. İşte Survivor'da 1. dokunulmazlık oyunu detayları...

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN KİM OLDU?

Heyecanın gün geçtikçe daha çok arttığı, aynı zamanda rekabetin hız kazandığı Survivor 2020'de 1. bireysel dokunulmazlık oyunu müthiş bir mücadeleye sahne oldu. Evrim'in elenmesi sonrasında Survivor 2020'de geriye kalan yarışmacılar; Cemal Can, Nisa, Berkan, Barış, Sercan, Elif, Yasin oldu. Bu yedi yarışmacı, Survivor 120. bölümde 1. dokunulmazlık oyunu için parkura çıktı. Yedi kişinin oynayacak olması nedeniyle dokunulmazlık oyununda yeni bir kural işlendi. Dokunulmazlık oyunu ilk turunda parkura tek tek çıkacak yarışmacılar, en kısa sürede tamamlamaya çalıştı. Bu kurala göre, bu turda birinci sırada olan, parkuru en kısa sürede bitiren yarışmacı, ilk tur eşleşmesinden muaf oldu. Survivor Berkan, parkurda en iyi dereceyi yaparak bu avantajı ele geçirdi.

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyununda çeyrek finalistler rakiplerini elemek için parkurda inanılmaz bir mücadele verdi. Rakiplerini parkurda tek tek eleyen isim Sercan oldu. Son olarak finalde Berkan ile karşılaşan Sercan, Survivor 2020'de günün dokunulmazlığını kazanan isim oldu.