Yayınlanma Tarihi: 26.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.06.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 26 Haziran 2020 | Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı?

Haftanın 7 günü izleyiciyle buluşan ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Survivor 2020'de gerilim, rekabet ve heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor'da Kırmızı Takım ile Mavi Takım, yeni yapılanma sonrası ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. Sonucunun merak konusu olduğu mücadelede ödül oyununda hangi takım galip geldi? Survivor 2020'de ödül oyununu kim kazandı? İşte Survior 2020 119. Bölüm Ödül Oyunu'nu kazanan taraf...Survivor 2020'de çeyrek final heyecanı devam ediyor. Bugün, 26 Haziran Cuma günü ekrana gelen Survivor 119. bölümde Mavi takım ile Kırmızı takım arasında ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Oyun öncesinde Murat Ceylan, oyunu kazanacak takımın alacağı büyük ödülü açıkladı. Yarışmacıların sevinçten havaya uçtuğu bu anlar sonrasında iki takım da var güçleri ile savaştılar. Fakat büyük ödülün mutluluğunu sadece bir takım yaşayabildi. Pek, Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? İşte Survivor 2020'de ödül oyunu detayları ve büyük ödülün içeriği ...

SURVIVOR'DA BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor yeni bölümde ödül oyun öncesinde sunucu Murat Ceylan büyük ödülü şu şekilde açıkladı "Ödülü kazanan takımı buradan alıyoruz. Havadan değil ama karadan götürüyoruz. Ama neyle götürüyoruz? Tam kazananlara yakışacak bir şekilde uzun bir limuzinle buradan alıyoruz. İçi güzel, konforlu, bir seyatah limuzinle sizi bekliyor. Çünkü sizi güzel bir malikaneye götürüyoruz. Daha sonra karnınızı doyuruyoruz. Ve o gün uyuyorsunuz rahat yataklarda, güzel, konforlu bir şekilde, karnınız tok. Ama ertesi gün, madem uçmak istiyorsunuz, biz de sizi balonla yukarı uçuruyoruz. Ve balonla Punta Cana'nın, okyanusun, Karayiplerin, keyfini çıkartıyorsunuz. Müthiş bir manzara."

SURVIVOR'DA BÜYÜK ÖDÜLÜ HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 yeni bölümde yarışmacı sayısının yediye düşmesi nedeniyle ödülü oyunu öncesinde avantaj oyunu oynanmadı. Üçe üç oynanacak oyunda ilk seçim mavi takıma verildi. İki takım da ödül oyununa tam bir konsantre ile çıktılar. Ödül oyunu parkuru ise uzun ve yarışmacılar bir çubukta iki topla birlikte finale atışlara gelmesi gerekiyordu. İki takım yarışmacıları da kıyasıya bir mücadeleye başladılar. Oyunun finalinde çubuğu koyacakları yerde düşen topların oyun kuralı gereği bir önemi yoktu. Fakat burada Kırmızı takım çok vakit kaybetti. Mavi takım ise burayı daha iyi tamamladı ve oyuna hakimiyetini koydu. Bu şekilde üstünlüğü ele geçiren Mavi takım, Survivor 2020'de 8-1'lik skoru yakaladı. Kırmızı takım, skoru 8-3'e getirip ümitlendiler fakat Yasin'in topları düşürdüğü için morali bozulup oyunu bırakmak istemesi Mavi takımın işine yaradı. Sonraki iki oyunu da alan Mavi takım, Survivor'da ödül oyununu kazanan takım oldu.

YASİN YİNE BÜYÜK ÖDÜLÜ KAZANAMADI!

Survivor 2020 119. bölümde büyük ödülü kazanan Mavi takım oldu. Oyundan önce büyük ödülü kazanmayı en çok Yasin istiyordu. Çünkü Yasin son bir aydır hiç büyük ödülü kazanamamıştı. Oyunda Berkan ile bir karşılaşmalarında Yasin, çubuk üzerinde taşıdığı topları düşüren bu yüzden oyunu bırakmak istedi. Arkadaşlarının desteği ile parkura geri dönen Yasin, Berkan'a yenilmekten kurtulamadı. Sonrasında ise oyun sonrasında Mavi takımın sevinç gösterisine sinirlendi. Survivor Yasin, Mavi takımdaki arkadaşlarına "Nerede arkadaşlık, kardeşlik? Hadi bakın işinize" diyerek tepki gösterdi. Fakat Mavi takım, Yasin'in bu sözlerine cevap vermekten kaçındı.