Yayınlanma Tarihi: 19.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 19.06.2020

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 19 Haziran 2020 | Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Haftanın 7 günü izleyiciyle buluşan ve her bölümü büyük bir merakla beklenen Survivor 2020'de gerilim, rekabet ve heyecan her geçen gün artmaya devam ediyor. Survivor'da Kırmızı Takım ile Mavi Takım, yeni yapılanma sonrası ilk ödül oyununda karşı karşıya geldi. Sonucunun merak konusu olduğu mücadelede ödül oyununda hangi takım galip geldi? İşte Survior 2020 112. Bölüm Ödül Oyunu'nu kazanan taraf...Survivor 2020'de bu akşam çok heyecanlı ödül oyunu mücadelesi ekrana geldi. Survivor'da çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı, büyük ödülü kazanmak için yarıştı. Survivor 2020 çeyrek finalinin ilk takımları Elif ve Yasin'in kaptanlığında kuruldu. Bu iki takım, 19 Haziran Cuma akşamı ekrana gelen Survivor 112. bölümde ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Takımlar arasında ilk olarak avantaj oyunu oynandı. Bayrak yarışı sonunda mücadeleyi Mavi takım kazandı ve ödül oyununda seçim avantajını elde etti.

Survivor yeni bölümde Elif, Sercan, Berkan ve Evrim'den oluşan Kırmızı takım, Yasin, Nisa, Cemal Can ve Barış'tan oluşan Mavi takım ödül oyununa çıktı. Oyun öncesinde Murat Ceylan'ın özel bir jet ile başlayan büyük ödülün detaylarını açıkladı. Büyük ödülün detayları belli oldukça yarışmacılar daha hırslandı. Olimpik bir havuz üzerine kurulan Survivor ödül oyunu parkuru, yarışmacıların nefes kesici mücadelesine neden oldu.

Büyük ödül için kıran kırana mücadele sonrasında skor 9-9'a geldi ve bayrak yarışı yapıldı. Kırmızı takımdan Berkan ile Sercan, Mavi takımdan Yasin ile Barış ödül oyunu bayrak yarışına çıktı. Başa baş geçen mücadele sonunda Sercan ile Barış arasında geçen atış mücadelesi, Survivor'da ödül oyununu kazandıran takımı belirledi.