Yayınlanma Tarihi: 20.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 20.05.2020

Survivor 2020'de haftanın en duygusal anları ekranlara böyle yansıdı

TV8 ekranlarında her bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta yaşanan duygusal anlar ekranlara yansıdı. Survivor 2020'de bu haftanın en dikkat çeken, duygusal anlarını sizler için derledik. İşte, Survivor 2020'de haftanın en duygusal anları.SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta dokunulmazlığı hem Gönüllüler hem Ünlüler kazandı. Sırasıyla yapılan ada konseylerinde Ünlülerden eleme adayı olarak Aycan ve Mert çıkarken Gönüllülerden ise Yasin çıktı.

Survivor'da Ünlüler ve Gönüllüler için kullanılan SMS oylaması sonuçları açıklandı. Geçen hafta kullanılan oylar ile bu haftanın oyları toplanarak SMS sıralaması belirlendi. Bu oylama göre Ünlüler takımında en çok oy alan yarışmacı Elif oldu. Gönüllülerde ise en çok oy alan kişi Barış oldu. Ünlülerden Elif, eleme adayı olarak Sercan'ın ismini söyledi. Gönüllülerden Barış'ın eleme adayı olarak gösterdiği kişi Cemal Can'dı.

Böylece Survivor’da bu hafta eleme adayları; Mert, Aycan, Sercan, Yasin ve Cemal Can oldu.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de eleme adayları çok zorlu bir listeden oluşuyordu. Birbirinden güçlü adayların yer aldığı listede Survivor’dan kimin eleneceği merak konusuydu. Sona yaklaştıkça daha da zorlaşan yarışmaya bu beş aday arasından bir kişi adaya veda edecekti. Bu adayın kim olacağını ise 14. Hafta SMS sıralaması belirledi ve halk oylamasında en az oyu alan Mert, Survivor’dan elenen isim oldu.

 

SURVİVOR 14. HAFTA VE 13. HAFTA TOPLAM SMS SIRALAMASI

Ünlüler SMS sıralaması

1. Elif

2. Sercan

3. Aycan

4. Mert

5. Yunus Emre

Gönüllüler SMS sıralaması

1. Barış

2. Cemal Can

3. Berkan

4. Yasin

5. Ardahan

6. Nisa
 
7. Evrim