Yayınlanma Tarihi: 04.06.2020 | Değiştirme Tarihi: 05.06.2020

Survivor 2020 96. bölüm özet görüntüleri yayınlandı

Survivor 96. bölüm özet görüntüleri yayınlandı. Peki Survivor son bölümünde neler yaşandı? İşte sizler için hazırlanan Survivor 96. bölüm özet görüntüleri...KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

"Survivor'da kırmızı takım yarışmacıları kimler oldu?" sorusunun yanıtı heyecan dolu yarışma programı Survivor takipçileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. Kırmızı takım kaptanı olan Sercan, seçme avantajı oyununu da kazanarak ilk seçimi yapmaya başladı ve takımını oluşturdu. Sercan, ilk olarak takımına Elif'i seçti. Takımına ikinci isim olarak Berkan'ı ve 3. isim olarak ise adadaki sevdiği arkadaşlarından olan Yunus Emre'yi seçti. Sercan takımına son isim olarak ise Barış ve Evrim arasından birini seçmek zorunda kaldı ve Sercan'ın kararı Barış oldu. Böylelikle bu haftanın kırmızı takım yarışmacılarının tamamı belirlendi.

KIRMIZI TAKIM YARIŞMACILARI

1- Sercan

2- Elif

3- Berkan

4- Yunus Emre

5- Barış

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI KİMLER OLDU?

Survivor'da mavi takım yarışmacıları, yapılan ada konseyi sonrasında Cemal Can'ın seçimleriyle birlikte yapıldı. Survivor'da yeni döneme girilirken takım seçimlerinin nasıl olacağı ise büyük heyecan yaratıyordu.Haftanın ikinci kaptanı olmaya hak kazanan Cemal Can, mavi takıma ilk olarak adadaki en yakın arkadaşı olan Nisa'yı seçti. Cemal Can mavi takıma ikinci olarak ise Yasin'i seçerken; Cemal Can takımındaki üçüncü ismi de belirleyerek "babuşsuz bir takım düşünemiyorum" diyerek Ardahan'ı seçti. Cemal Can'ın kaptanlığını yaptığı mavi takım yarışmacılarına ise son katılan isim ise Evrim oldu ve bu haftanın mavi takım yarışmacıları da belirlenmiş oldu.

MAVİ TAKIM YARIŞMACILARI

1- Cemal Can

2- Nisa

3- Yasin

4- Ardahan

5- Evrim