Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 28.05.2020

Survivor 2020 89. bölüm özet görüntüleri yayınlandı

Survivor 89. bölüm özet görüntüleri yayınlandı. Peki Survivor son bölümünde neler yaşandı? İşte sizler için hazırlanan Survivor 89. bölüm özet görüntüleri... Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de ödüllerin heyecanı gün geçtikçe artmaya ediyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dün akşam Survivor'da ilk kez yeni bir parkurda mücadele etti ve bu yeni parkur son derece güç ve atış becerisi gerektiriyordu. Son ana kadar süren mücadelede yarışmacılar ödülü kazanmak için canla başla mücadele ederken müthiş ödülü kazanan sadece tek bir taraf oldu.

Heyecan dolu mücadelenin sonunda ödülü Ünlüler Takımı kazandı.

ÖDÜL NEYDİ?

 Murat Ceylan, oyunla ilgili detayları paylaştıktan sonra  merak edilen takım oyunu ödülünü de köfte ve piyaz olarak açıkladı. Ödülü öğrenen yarışmacılar her zaman olduğu gibi yine büyük mutluluk yaşadı.

İLETİŞİM ÖDÜLÜNDE DUYGUSAL ANLAR

Survivor 2020'de parkur zorluklarının yanı sıra büyük özlemde yarışmacıları zorlamaya devam ediyor. Geçtiğimiz akşam oynanan iletişim oyunu sonrasında iki takım yarışmacıları da iletişim ödülünü kullanmak için salona geldiklerinde duygusal anlar yaşadı. Sevdikleri 3 arkadaşıyla görüntülü konuşma fırsatı yakalayan yarışmacıların gözyaşları sel oldu. İlk defa canlı canlı sevdikleriyle yüz yüze konuşabilme fırsatı yaşayan yarışmacıların sevinçleri görülmeye değerdi.