Yayınlanma Tarihi: 16.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 16.05.2020

Survivor 2020 76. bölüm özet izle! İşte Survivor 2020 76. bölüm özet görüntüleri...

Survivor 2020 76. bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Survivor son bölümünde yine kıyasıya bir mücadele vardı. Peki Survivor'ın son bölümünde neler yaşandı? İşte sizler için hazırlanan Survivor 76. bölüm özet görüntüleri...Survivor 76. bölümünde neler yaşandı?  

Acun Medya ile karşı karşıya gelen Survivor 2020 takımı, basketbol maçı boyunca izleyiciye unutulmaz anlar yaşattı. 14 Mayıs Perşembe akşamı TV8 ekranında izleyici ile buluşan basketbol maçında nabız bir an olsun düşmedi. Çekişmeli bir yarışa şahit olan izleyiciler, bu maçı kimin kazanacağını daha da merak etmeye başladı. Günün sonunda kazanan takım belli oldu. Basketbol maçını hangi takım kazandı? Acun Medya mı, Survivor 2020 takımı mı galip geldi? 

Survivor 2020 ve Acun Medya takımları arasında dün akşam adeta izleyicileri ekran başına kilitleyen bir basketbol maçı heyecanı yaşandı. İki takım yarışmacıları da son ana kadar mücadelelerini sergiledi. 19-19'a gelen oyun sonrasında Murat Ceylan devreye girdi ve iki takıma da ilginç bir teklifte bulundu. 

Murat Ceylan, 20'de bitecek olan oyunun hemen öncesinde "Bana kalırsa bu mücadele burada bitsin ve her iki takımında emeğine yazık olmasın" dedi ve teklifi Acun Ilıcalı'ya yöneltti. Acun llıcalı ise bu teklifi kabul ettiklerini ve maçı kazanan olmayacak olması şeklinde sonlandırdıklarını açıkladı.

Böylelikle tüm yarışmacılar ödülden yararlanma fırsatı yakaladı.