Yayınlanma Tarihi: 03.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 03.05.2020

Survivor 2020 65. Bölüm Tanıtımı | 2. Dokunulmazlığı kim kazanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 65. bölümününde 2. dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazanacak? 2. dokunulmazlık oyunu sonra konseyde birinci eleme adayı kim olacak? İşte tüm bunların cevabı bu akşam saat 20.00'de TV8'de...Survivor 2020 65. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Ünlüler ile Gönüllüler, Survivor yeni bölümde bir kez daha dokunulmazlık mücadelesi verecek. Tanıtımda Berkan’ın eleme adayı çıkması üzerine Ünlüler takımının yaptığı yorumlar ile Survivor Berkan, eleme adayı olmasına karşılık iddialı cevaplar vermesi dikkat çekiyor. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde 2. Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak çok merak ediliyor. Oyun sırasında iki takım arasında gerilim yükseldiği tanıtımda görülüyor. Dokunulmazlığı Ünlüler mi Gönüllüler mi kazanacak? Acun Ilıcalı’nın Aycan’a söylediği ve yüzünü güldüren haber nedir? Merak edilen soruların hepsi Survivor 65. yeni bölümde yanıtlanacak. Survivor yeni bölümü 3 Mayıs Pazar günü saat 20.00’da TV8’de…

SURVIVOR’DA İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 2020’de haftanın ilk eleme adayı, ada konseyinde belli oldu. 2 Mayıs Cumartesi günü Survivor 64. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya geldi. Oyunu ve dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler, Survivor ada konseyinde bir eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Kadın yarışmacılar arasındaki dengeyi bozmamak için Gönüllüler takımı, ada oylamasında sadece erkek yarışmacıları yazmak zorunda kaldı. Gönüllüler takımının oylamasında dört yarışmacının ismi çıktı. Bu isimler; Yasin, Cemal Can, Ardahan ve Berkan oldu. Bu isimler arasında ise adı en çok yazılan Berkan, Survivor’da haftanın ilk eleme adayı oldu.

SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde iki takım dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti. Gönüllüler takımından Nisa'nın dokunulmazlık oyununda yer alamayacağı açıklandı. Her iki takım da dokunulmazlığı kazanıp akşama yapılacak ada konseyini rahat geçirmek isterken eleme adayı da çıkarmak istemiyordu. Sayıca azalan takımlar, oyunda sürekli şekilde parkura çıkmak zorunda kalıyor ve önceki oyunlara göre daha çok efor sarf etmek zorunda kalıyorlardı. Gönüllüler oyunun başında skorda üstünlüğü ele geçirse bile Ünlüler takımı geriden gelip yetişti ve skoru ilk olarak 5-5'e getirdi. Daha sonra üstünlüğü ele geçirdi ve skoru 9-6 yaptı. Sonraki iki oyunu alan Gönüllüler, skoru 9-8'e getirdiler. Son oyunda ise Ünlülerden Ersin ile Gönüllülerden Cemal Can parkura çıktı. Ersin atışlardaki başarısını bir kez daha gösterdi. Ve takımına dokunulmazlık oyununu kazandırdı. Ve Survivor'da ilk dokunulmazlığı 10-8 skorla kazanan takım ünlüler oldu.

SURVIVOR’DA ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin 1 Mayıs Cuma günü ekrana gelen 63. bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler erzak oyunu mücadelesi verdi. Ada şartlarında çok önem taşıyan birçok meyve ve sebzeyi içeren erzak paketini kazanmak isteyen iki takımın yarışmacıları arasında kıyasıya bir oyun ekrana geldi. Günün sonunda Survivor’da erzak oyununu kazanan takım Ünlüler oldu.