Yayınlanma Tarihi: 04.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 04.05.2020

Survivor 2020 64. bölüm özet izle! İşte Survivor 2020 64. bölüm özet görüntüleri...

Survivor 2020 64. bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti. Survivor son bölümünde yine kıyasıya bir mücadele vardı. Peki Survivor'ın son bölümünde neler yaşandı? İşte sizler için hazırlanan Survivor 64. bölüm özet görüntüleri...SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIKLARI KİM KAZANDI? BU HAFTA SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor dokunulmazlık oyunları, Survivor izleyicileri tarafından her hafta yakından ve büyük ilgiyle takip edilip izleniyor. Acun Ilıcalı, Survivor birleşme partisi sonrası haftada 2 konsey olacağını ve buna adayların çıkaralacağını söylemişti. Buna göre, Survivor 25 Nisan ve Survivor 26 Nisan tarihli bölümlerinde ünlüler ve gönüllüler takımı birer dokunulmazlığı kaybetmişti. Konseylerde eleme adayları ünlüler takımından Yunus Emre, gönüllüler takımında ise Gizem olmuştu. 28 nisan 2020 Salı günü Survivor'da kim elendi? sorusunun yanıt bulacağı akşamda ise SMS birincileri olan Barış, Cemal Can, Mert Öcal ve Aycan, birer isim daha söyleyerek Yunus Emre ile Gizem'in yanına, yani eleme potasına 4 isim daha gönderdi. 6 isim arasında en düşük oyu alarak Survivor'dan elenen yarışmacı Gizem Birdan oldu.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor iletişim oyunu ve ödülü, sonucu en çok merak edilen Survivor yarışları arasında yer alıyor. Kritik Survivor eleme konseyi öncesi ünlüler ve gönüllülerin karşı karşıya geldiği iletişim oyununu 4-0 geriye düşmesine rağmen kazanan takım gönüllüler oldu. Bu oyunda ünlüler takımından Sercan Yıldırım ile gönüllüler takımından Berkan Karabulut arasındaki 'antipatik' tartışması da damga vurdu.