Yayınlanma Tarihi: 01.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.05.2020

Survivor 2020 63. Bölüm Tanıtımı | Survivor Ünlüler Gönüllüler yeni bölüm fragmanı...

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 63. bölümünde ödül oyununda iki takım kozlarını paylaşacak. Erzak oyununa ölüm kalım meselesi olarak bakan yarışmacılar büyük bir iştahla oyuna çıkıyor. Ancak ödül oyunu sırasında yaşanan bir olay dikkat çekiyor. Survivor'ın yeni bölümü bu akşam saat 20:002de TV8 ekranlarında...SURVİVOR'DA VOLEYBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Heyecan seviyesinin her geçen gün arttığı Survivor'da bu akşam izleyicileri ekran başına kilitleyen bir voleybol müsabakası gerçekleşti. Survivor 2020 kadrosunda yer alan Evrim ve Nisa, Acun Medya kadrosunda yer alan Acun Ilıcalı ve İrem Kanan'a karşı mücadele etti. 2-2 olan mücadelenin sonunda son set oyunun kazananını belirledi. 

Ortaya oldukça şık görüntülerin yansıdığı voleybol maçında son set adeta göz kamaştırdı. İki takımda son ana kadar mücadele etti. Fakat 3-2'lik skorla voleybol maçını ve iddiayı kazanan takım Acun Medya oldu. Evrim böylelikle Acun Ilıcalı'ya karşı iddiayı kaybetmiş oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KiM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'in yeni bölümünde Anlat Bakalım'ı hangi takım kazandı sorusunun yanıtı bu akşam belli oldu. Anlat Bakalım da anlatmakta zorlanan yarışmacılar ortaya oldukça eğlenceli görüntüler yansıttı. Son ana kadar süren oyunun ardından Anlat Bakalım'ı kazanan takım 4-3'lük skorla ünlüler takımı oldu.

MASTERCHEF YEMEK YARIŞMASI OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların heyecan dolu yemek yarışması MasterChef Türkiye bu akşam Survivor'ın yeni bölümünde izleyicilere oldukça eğlenceli dakikalar yaşattı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı bu akşam Survivor'da parkurda değil, mutfak tezgahında yemek yaparak ter döktü. Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna yarışmacılara zor anlar yaşattı ve ortaya eğlenceli anlar yansıdı.

Zorlu yemeklerin ardından Acun Ilıcalı ve Survivor ekibi tadım aşamasına geçti ve hangi takımın güzel yemek pişirdiğine karar verdi. Tadım aşamasının ardından verilen karara göre MasterChef yemek yarışmasını ödülünü her iki takım da kazanmış oldu. Acun Ilıcalı'nın liderliğindeki jüri, her iki takımı yemeklerini de eşit lezzet ve sunumda olduğuna karar verdi ve 2-2 beraberlik sağladı. Böylece her iki takım da yemekleri paylaşmış oldu...

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.