Yayınlanma Tarihi: 29.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 29.04.2020

Survivor 2020 61. Bölüm Tanıtımı | Survivor MasterChef yarışmasını kim kazanacak?

TV8 ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin en çok izlenen en heyecanlı yarışma programı Survivor 2020'nin 61. bölümününde Survivor MasterChef yarışmasını ünlüler takımı mı yoksa gönüllüler takımı mı kazanacak? Survivor MasterChef yarışmasın jüri ekibinde kimler olacak? İşte tüm bunların cevabı bu akşam saat 20.00'de TV8'de...Survivor 61. yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. 29 Nisan Çarşamba günü ekrana gelecek Survivor 2020 yeni bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında merakla beklenen bir ödül oyunu oynanacak. Survivor’da yarışmacılar MasterChef sınavı verecek. MasterChef Türkiye şefleri olan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu oyuna bağlanıp yarışmacıları yapacakları yemekler için yönlendirmeye çalışacak. Daha sonrasında yapılan yemekler Survivor yapım ekibi tarafından değerlendirilecek. Bu zevkli, keyifli ve neşeli oyundan hangi takım galip gelecek? Survivor’da MasterChef oyununu kim kazanacak? Survivor’ın merakla beklenen yeni bölümü 29 Nisan Çarşamba günü saat 20.00’da TV8 ekranlarında…

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor’da bu akşam kritik bir eleme konseyi yapıldı. Bundan önce Survivor 2020’de Ünlülerin ilk eleme adayı Yunus Emre, Gönüllülerin ise Gizem olmuştu. Takımlar için yapılan halk oylaması sonucunda SMS sıralamasında ilk iki sırada yer alan yarışmacılar açıklandı. Ünlülerde bu isimler Aycan ve Mert, Gönüllülerde Cemal Can ve Barış oldu.

Ünlülerden takımından Aycan, Ersin’i ve Mert Sercan’ı aday olarak gösterdi.

Gönüllüler takımından Cemal Can, Yasin'i  ve Barış iseArdahan'ı aday olarak gösterdi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2020’de SMS sıralamasına göre en çok oyu alanlar ikişer aday daha açıkladı. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları; Yunus Emre, Gizem, Ersin, Sercan, Yasin ve Ardahan oldu. Bu isimler arasında en az SMS alan Gizem adaya veda etti.

SURVIVOR’DA İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor 60. Bölümde Ünlüler ile Gönüllüler nefes kesen bir iletişim oyunu mücadelesi verdi. Oyunda üçer kişi parkura çıktı. Bir kişi atıcı olarak salıncakta otururken bir kişi salıncağı sallama, diğeri ise atıcıya topu getirme görevini yaptı. Üç topu kafese geçiren kişi sayıyı aldığı iletişim oyununda Ünlüler 4-0 öne geçmeyi başardı. Sonrasında Gönüllülerin art arda sayıları geldi ve 5-4 öne geçtiler. Oyunda karşılıklı olarak alınan oyunlar sonrasında skor 8-8’e geldi. Survivor 2020’de inanılmaz bir mücadele sonrasında Gönüllüler, iki sayı daha alarak oyunu kazanmayı başardı.