Yayınlanma Tarihi: 30.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 30.05.2019

Survivor 2017 şampiyonu Ogeday'dan Seda yorumu: Söylemeye gerek yok!

Dominik'e bir süreliğine gidip bu yılın yarışmacılarıyla karşı karşıya gelen ekipte yer alan Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken, samimi açıklamalarda bulundu. Türk takımı yarışmacılarından Okay ve Bora için konuşan Ogeday, Seda'ya ayrı bir parantez açtı."KAZANAN BİR OGEDAY GÖRECEKSİNİZ"

Survivor'a 2017'de katılmıştım, 2017'de şampiyon olmuştum. Garip bir duygu, parkura çıktığınızda 2017'nin heyecanını yaşıyorsunuz. Elimden geleni yaptım, yapmaya devam edeceğim şans verildikçe. Kendim de hak ediyorum gerçi. Şans verildikçe ve ben hak ettikçe kazanan bir Ogeday göreceksiniz.

"SEDA'YI SÖYLEMEYE GEREK YOK... ÇOK İYİ BİR YARIŞMACI"

Okay abi daha önceden böyle takip ettiğimde çok sempatik, güzel yarışmacı, kavgalara karışmayan birisi olarak izliyordum. Bora kendini çok güzel ifade ediyor. Birkaç yerde gereksiz çıkışmaları ve sinirlenmeleri var. Bora kendini çok güzel ifade edebilen ve ayrı zamanda çok iyi yarışmacı. Zaten Seda'yı söylemeye gerek yok. Kadınlarda birinciliği sırtlamış gidiyor. Katerina var, bunların hepsi birbirini destekleyen takımlar.

Ben yarışmaya başlamadan önce, herkes daha önce yaptığı başarıları unutup yeniden başlaması gerektiğini düşünenlerdenim. O yüzden benim şampiyon olmam, evet bu elinizde doneydi, kanıtlanmış bir şeydir. Bugün parkura çıkarkan şampiyon kimliğimle değil, yeniden Survivor'a başlamış bir Ogeday olarak çıktı. Bugün yapabileceklerim de bunlardı.