Yayınlanma Tarihi: 19.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 19.02.2019

Sude'nin Kaan rahatsızlığı!

Survivor Türkiye-Yunanistan'da Kaan'ın tavırlarından memnun olmadığını söyleyen Sude, 'Varlığı bile rahatsızlık veriyor' sözleriyle memnuniyetsizliğini dile getirdi...

Survivor Türkiye-Yunanistan yeni bölümünde Türk yarışmacıları arasında işbölümünden kaynaklı gerilim yaşandı. Kadın yarışmacılardan bazıları, Kaan'ın davranışlarından dolayı rahatsız olduklarını dile getirdi. Rahatsız olduklarını söyleyen yarışmacıların başında da Sude ile Ecem vardı. Sude, Kaan için 'Varlığından bile rahatsız oluyorum' ifadelerini kullandı.

İşte Survivor Türk takımı yarışmacılarının bu rahatsızlıkla ilgili düşünceleri
Sude: Dün Kaan ile küçük bir tartışmamız oldu. Yüzüme de söylemedi. Ben çamaşırlarılarımı yıkıyordum. Elinde tencereyle geldi, 'Sude şu tencereyi yıkısana ya' dedi. Ben de niye yıkamıyorsun' dedim. 

Kaan: 'Sude bu tencereyi yıkasana dedim'. Sen niye yıkamıyorsun deyip tepki gösterdi. O zaman sen odun taşı ben tencere yıkayayım. Hepsini mi biz yapacağız. Herkes yatsın biz burada, biz çalışalım 

Ecem: Gelmeseydin o zaman, sen buralarda bunları yapamayacaksan madem gelmeseydin. Hindistan cevizi kırmayı madem biliyorsun, Türkiye'de satın alıp kırsaydın.