Yayınlanma Tarihi: 21.02.2019 | Değiştirme Tarihi: 21.02.2019

Sabriye Şengül'ün Survivor'daki unutulmaz anları!

Survivor Türkiye - Yunanistan'da Türk takımına katılacak olan sürpriz isim Sabriye Şengül oldu. Sabriye'nin Survivor macerasında yaşadıkları hala akıllarda... Oyunlardaki mücadelesi, yarışmacılara olan tepkisi, atışmaları ile işte Sabriye'nin Survivor'daki unutulmaz anları...İŞTE SURVIVOR TÜRKİYE - YUNANİSTAN'IN YENİ YARIŞMACISI

SABRİYE YANLIŞLIKLA ACUN ILICALI'YA SARILIYORDU! İŞTE O ANLAR...

Survivor Türkiye-Yunanistan'da Acun Ilıcalı Türk takımına yeni bir yarışmacının geleceği müjdesini vermişti. Survivor Türkiye-Yunanistan'da Türk takımına katılacak isim Sabriye Şengül oldu. Survivor 2017 sezonunda severek izlenen  isimlerden biri olan Sabriye, Survivor 2019 için bir kez daha adaya gidiyor. 

2017 yılından gülümseten anlar

Survivor 2017'de yarışan Sabriye Şengül, komik tavırları ve oyunlardaki samimi tepkileri ile başta takım arkadaşları olmak üzere tüm izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Parkurdaki hızı ve atışlardaki başarısızlığının takım arkadaşlarını çileden çıkardığı görüntüler Sabriye'nin 2017 yılında zorlu bir Survivor sezonu geçirdiğini de gözler önüne seriyor. 

Yarıştığı dönemde verdiği tepkilerle öne çıkan Sabriye, araba ödüllü oyundaki sevincini de ağlayarak ifade etmişti. Oyunu kazandıkları an takım arkadaşları ile büyük bir sevinç yaşayan Sabriye'nin ilk tepkisi Acun Ilıcalı'ya dönerek sarılma refleksi göstermesi olmuştu. 

Sabriye Şengül kimdir?

Sabriye Şengül, 1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi. Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması.

Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu. Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince neden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor."