Yayınlanma Tarihi: 25.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 25.05.2019

Oyun alanındaki bu görüntüyle ilgili Afroditi’den flaş yorum! | TV'de YOK

Beyaz takımın Yunan yarışmacıları, siyah takımdaki Dimitra-Dalaka tartışmasını değerlendirdi. Özellikle Afroditi, bu tartışmaya ilişkin dikkat çeken yorumlarda bulundu. Afroditi: Açıkçası Katerina çıkıp güçlü bir yarışmacıyı, mesela beni seçmek varken Ria'yı seçti. Bu da Dimitra'nın istemediği bir şeydi. Dimitra, Katerina'ya 'Seda'yla oynamak istemiyorum' dedi. Siyah takım kazanınca Dimitra ve Katerina'nın kavga ettiğini gördük. Bize birçok kez iletişim problemimiz olduğunu söylemişlerdi, bize kavga etmemiş bir takımız. 

Nikos: Birine, 'Zamanla öğrenirsin' demek, 'Sen her şeyi biliyorsun da o da zamanla öğrenirsin' demekle aynı. Böyle bir şey söyleyecek kadar yaş farkı olduğunu düşünmüyorum.

"AFRODİTİ SORUN YAŞADIĞI İÇİN..."

Seda: İlk seçmelerde birkaç gündür Afroditi bununla ilgili sorun yaşadığı için, seçme hakkını hissetti, 'Kendime güveniyorum' dedi ve ona verdik seçme hakkını. Benim için hiç sorun değil, çıktı ilk oyununu aldı zaten. Daha sonra best of'ta alacak dedik, olmadı. 

Bora: Dalaka bugün kötüydü aslında. Bir tane oyunda çok iyi attı. Diğerlerinde çok kötüydü. O kötü olduğu oyunlar zaten Afroditi ve Ria'yladı. Ria'nın da Afroditi'nin de eline şans geldi, değerlendiremediler.