Yayınlanma Tarihi: 07.03.2020 | Değiştirme Tarihi: 07.03.2020

Oğuzhan Uğur'la Survivor Tehlikeli Sular 6. Bölüm | Konuk: Tuğba Melis Türk

Türkiye'nin en ünlü fenomenlerinden biri olan Oğuzhan Uğur, Survivor Tehlikeli Sular'da ağırladığı konuklarıyla Survivor 2020'yi değerlendiriyor. Oğuzhan Uğur'la Survivor Tehlikeli Sular'ın yeni bölüm konuğu ise, Survivor 2020'deki performansı çok konuşulan oyuncu Tuğba Melis Türk oldu. 



Tuğba Melis Türk'ün Oğuzhan Uğur'a yaptığı açıklamalar şu şekilde: 

Parkurda başarısız olabilirsin ama orası benim için bir bütündü. Koskoca 3 metrelik merdiven yapmışım, Derya bir çivi çakmış eli mosmor olmuş. 

"50 KİLOLUK KIYAFETLER GİYDİM"

Daha önceki Survivor'ları izlediğimde 30 kiloluk ağırlıkları kaldırıyorlardı. Ben modellik yaptım, yeri geldi 50 kiloluk kıyafetler de giydim. 

"BEN BİLE KENDİME SİNİR OLDUM"

Ben bile kendime sinir oldum. Benim şampiyonluk gibi bir beklentim yoktu fakat sakatlanma korkusu vardı. Bu korku yavaşlatan bir şey. 15 yaşındaki halimle şimdiki halimi yan yana koyup estetik var diyenler oluyor. Estetiğe karşı değilim ama estetik yaptırmadım. 

"TEKRAR GİDERİM ORAYA"

En azından oyun alamasam da, oram buram ağrıyor diye kenara çekilmedim. 


Bir noktadan sonra bu durum sinirimi bozmaya başladı. Bu gerçek hayatımı etkileyecek. Şu an meydan okuyorum. Geçmiş senelerdeki parkurların aynısı konulsun, tekrar giderim oraya.


 

Ada hayatını o kadar sevdim ki. Parkur kısmından elesinler ama ben yemek yapayım, orayı temizleyeyim. Biz çok güzel dostluk edindik orada. Her şeyimizi paylaştık. 

Gerizekalı dahi yazana dava açacağım ve bunun peşini bırakmayacağım.