Yayınlanma Tarihi: 16.04.2015 | Değiştirme Tarihi: 18.04.2015

Merve Oflaz elenmesinin ardından ilk kez konuştu!

Sakatlığından dolayı oyunlarda oynamamasına rağmen Anıl'ın birinci olmasını nasıl değerlendiriyorsun? Merve Oflaz elendikten sonraki röportajında ada muhabirimizin sorduğu soruya "Bizim görmediğimiz ancak insanların gördüğü birşeyler var..." şeklinde yorumda bulundu. Elenmende Hakan Hatipoğlu'nun payı var mıdır? Merve Oflaz, gidişinde Hakan Hatipoğlu'nun payı olmasını düşünmediğini, böyle düşünmenin doğru olmayacağını vurguladı. Serenay bu hafta neden birinci olamadı? Kendisinin ve Serenay'ın yanlışları olabileceğini ancak Serenay'ın birinci olacağı zamanları göreceğini iddia etti... Hakan'ın Turabi gibi sevinçler yapmasını nasıl değerlendiriyorsun? Merve Oflaz, Hakan'ın Turabi gibi aynı sevinçleri yapmasından hoşlanmadığını ve bunu ona arkadaşı olarak ilettiğini ancak Hakan'ın yapmaya devam ettiğini söyledi. Berna'yı yazma sebebin nedir? Berna'nın Merve Aydın'ın arkasından konuşması yüzünden Berna'yı yazdığını söyledi. "Adada kalsaydım daha sonra Pascal'ı yazardım..." diyerek ekledi. Berna'nın adada yaşadığı tartışmalarda haklı taraf olduğunu düşünüyor musun? "Berna, dediğini yapsaydı bana suçlar atmasaydı, sen beni söylettin Serenay'a demeseydi..." diyerek ilginç açıklamalarda bulundu. Hakan adada lider olabilir mi? "Hakan'ın adada liderliği zor gözüküyor..." diyerek konseyden ve Anıl'ın Hakan'ı yazmasından da bahsetti...Sakatlığından dolayı oyunlarda oynamamasına rağmen Anıl'ın birinci olmasını nasıl değerlendiriyorsun?

Merve Oflaz elendikten sonraki röportajında ada muhabirimizin sorduğu soruya "Bizim görmediğimiz ancak insanların gördüğü birşeyler var..." şeklinde yorumda bulundu. 

Elenmende Hakan Hatipoğlu'nun payı var mıdır? 

Merve Oflaz, gidişinde Hakan Hatipoğlu'nun payı olmasını düşünmediğini, böyle düşünmenin doğru olmayacağını vurguladı. 

Serenay bu hafta neden birinci olamadı? 

Kendisinin ve Serenay'ın yanlışları olabileceğini ancak Serenay'ın birinci olacağı zamanları göreceğini iddia etti...

Hakan'ın Turabi gibi sevinçler yapmasını nasıl değerlendiriyorsun? 

Merve Oflaz, Hakan'ın Turabi gibi aynı sevinçleri yapmasından hoşlanmadığını ve bunu ona arkadaşı olarak ilettiğini ancak Hakan'ın yapmaya devam ettiğini söyledi. 

Berna'yı yazma sebebin nedir?

Berna'nın Merve Aydın'ın arkasından konuşması yüzünden Berna'yı yazdığını söyledi. "Adada kalsaydım daha sonra Pascal'ı yazardım..." diyerek ekledi.

Berna'nın adada yaşadığı tartışmalarda haklı taraf olduğunu düşünüyor musun? 

"Berna, dediğini yapsaydı bana suçlar atmasaydı, sen beni söylettin Serenay'a demeseydi..." diyerek ilginç açıklamalarda bulundu. 

Hakan adada lider olabilir mi? 

"Hakan'ın adada liderliği zor gözüküyor..." diyerek konseyden ve Anıl'ın Hakan'ı yazmasından da bahsetti...