Yayınlanma Tarihi: 13.04.2019 | Değiştirme Tarihi: 14.04.2019

Melisa'dan olay sözler: Sevmiyorum, hatta ondan nefret ediyorum

Survivor'dan elenen Melisa, veda röportajında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Melisa özellikle Bora hakkında çok sert sözler kullandı.Sude kendisinden önce senin ve Emre'nin eleme potasına girmesi gerektiğini söylemişti. Potadaki rakibinin bu sözleri için ne düşünüyorsun?

Burası gerçekten çok farklı bir platform. Ben de aslında Emre'yle aynı potada olmak isterdim. Çünkü grubun başında Sude ile ben vardık. İki yakın arkadaş olarak aynı potada biz olduk. Gitmez dediğimiz Hakan elendi. Sude'nin bu potadan neden bu kadar korktuğunu anlamadım. Kendine güveniyorsan zaten o potadan çıkarsın.

Son dönemde Dalaka ve Atakan'ın yakınlaşmasını çok eleştirdin. Sence takıma zarar mı veriyorlardı?

Dalaka gerçekten güçlü bir yarışmacı ama son zamanlar aşk sarhoşu olduğunu düşünüyorum. Konsantrasyonunun ve dikkatinin dağıldığını düşünüyorum. Yakınlaşmaları var Atakanla ikisinin, bunu oyunu taşımamaları gerektiğini düşünüyordum. Performans açısından düştüklerini bu yüzden düşünüyordum.

Erkek arkadaşınla yaptığın konuşmanın ardından çok üzülmüştün. Budurm Survivor hayatını olumsuz etkiledi mi?

Erkek arkadaşımla yaptığım konuşmadan dolayı üzülmüştüm. Çünkü buranın verdiği çok farklı bir psikoloji var uzaktayım, haber alamıyorum, iletişime geçemiyorum. Ne olup bittiğini bilmiyorum. Onu göremiyorum ama beni izleyebiliyor. Fazla alınganlık yapmış olabilirim bence bunu parkura taşımadım o yüzden fazla etkilemedi.

Bora ile Survivor'ın başında çok samimiydiniz, ancak sonrasında fikir ayrılıkları yaşadınız neden? 

Bora ile aslında en başından beri çok samimi değildim. Sadece aynı grubun içindeydik biz, konuşmak zorunda kalıyorduk. Bir yerde ona karşı negatif enerjimi kırmam gerektiğini düşünüyordum. Tekrar söylüyorum, sevmiyorum. Hatta nefret ediyorum artık. Bir bayana 'aç gözlü' dedikten sonra, ben onla hamburgerimin patatesini paylaşmışım. Bir parça krep verdiğinde bana aç gözlü diyorsun. Dünyada tek kişi kalsan da zaten seninle iletişime geçmem ben.

Türk takımından finale kimler gider?

Türk takımından aslında şampiyon olmasını istediğim tek kişi var Yusuf. Yusuf'u zorlayacak tek kişi Atakan. Hikmet abi hızlı ama çakallıklarının önünü keseceğini düşünüyorum. 

Yunan takımından finale sence kimler gider?

Yunan takımından finale kalabilecek isimler Afroditi, Dalaka... Bu iki isim hariç birilerini göremiyorum