MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, Survivor 2021’e konuk oluyor!

MasterChef Serhat Doğramacı kimdir merak ediliyor. Bu akşam, Survivor 2021’de Serhat Doğramacı ile birlikte MasterChef yarışmacıları dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar için yemek hazırlayacak. Survivor ve MasterChef izleyicileri 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı’yı araştırmaya başladı. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 19:06
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 19:06
MasterChef Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef 2020 şampiyonu Serhat Doğramacı, Survivor 2021’e konuk oluyor!

Survivor 2021’de bu akşam bir ilk yaşanacak ve dokunulmazlık oyununu kazanan takıma MasterChef Türkiye yarışmacıları yemek yapacak. Bu isimlerden biri olan Serhat Doğramacı, MasterChef Türkiye 2020 sezonunda şampiyon olmuştu. Peki, MasterChef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte MasterChef şampiyonu Serhat Doğramacı hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

23 yaşında olan Serhat Doğramacı yarışmaya İstanbul’dan katılmıştı. Serhat Doğramacı yaklaşık 9-10 senedir aşçılık yapıyor. Amerika ve Almanya’da çalışan Serhat Doğramacı, Selim Paşa Lisesi Turizm Otelcilik bölümünde okudu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitimini sürdüren yarışmacı, ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa kazanmıştır.

Kendisiyle ilgili sorulara “dogramaciserhat” kullanıcı adıyla yer aldığı Instagram hesabından yanıt veren Serhat Doğramacı, "Aslen nerelisin? Soyadının kaynağı neresi?" sorularına; "Babam Kerkükte doğmuş, anneannem Yugoslav göçmeni. Ben İstanbulluyum. Soyadımın kaynağı İhsan Doğramacı." yanıtını vermişti. MasterChef Serhat’ın şu an Instagram’da 250 bin takipçisi bulunuyor.