MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? MasterChef Barbaros Yoloğlu, Survivor 2021’e konuk oluyor!

MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir merak ediliyor. Bu akşam, Survivor 2021’de Barbaros Yoloğlu ile birlikte MasterChef yarışmacıları dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar için yemek hazırlayacak. Survivor ve MasterChef izleyicileri geçen sezonun ikincisi olan Barbaros Yoloğlu’nu araştırmaya başladı. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 18:45
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 18:45
MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında? MasterChef Barbaros Yoloğlu, Survivor 2021’e konuk oluyor!

Survivor 2021’de bu akşam bir ilk yaşanacak. Sevilen yarışmada oynanacak dokunulmazlık oyununu kazanan takım için Barbaros Yoloğlu’nun içinde olduğu MasterChef yarışmacıları yemek yapacak. Yeni bölüm öncesinde izleyiciler, MasterChef Barbaros Yoloğlu kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte MasterChef 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Barbaros Yoloğlu, 26 yaşında ve Samsun Alaçam doğumlu. Liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, sezonu ikincilikle tamamlamıştır.

MasterChef Barbaros’un Instagram adresi; @barbarosyologlu. Yarışmacının Instagram’da 212 binden fazla takipçisi bulunuyor.