Yayınlanma Tarihi: 17.05.2019 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2019

Kritik eleme öncesi Dalaka’dan Atakan ile ilgili dikkat çeken yorum | TV'de YOK

Siyah takım yarışmacıları, Yusuf-Atakan-Emre potasına ilişkin dikkat çeken ifadeler kullandı. Yunan yarışmacı Spyros, adil bir pota olduğunu ifade ederken, Katerina Dalaka Atakan giderse çok üzüleceğini dile getirdi.İşte Yunan yarışmacıların açıklamaları

Spyros: Hemen hemen bekliyorduk bunun olacağını. Her şey Yusuf'un Atakan'ı yazıp yazmayacağına bağlıydı. Yazmadı, ve 2-2 oldular böylece 3 aday çıktı. Belki de 3'ünün de aday çıkması daha adil. Kimin gideceği, tamamen toplumun kararı. Çünkü insanlar görüyor. Diğer yandan Emre'nin aday olmamasını tercih ederdim. Yani eğer Türkler Atakan'ı çıkartsaydı, ben kişisel tercihimle Yusuf'u yazardım. İyi olmadığı için değil, çok iyi bir yarışmacı ve çok iyi bir çocuk. Emre'nin daha iyi olma dinamiği ve elbette Emre'yle daha iyi oldu.

Katerina Dalaka: Atakan giderse, kesin çok üzüleceğim çünkü çok yakın oldum. Çok yakın arkadaşım. Ama kim giderse gitsin aynı hisler olacak, çünkü birbirimize çok bğalıyız. Yalandan bğalıyız demiyorum, gerçekten bağlıyız. Güzel vakit geçiyoruz. Elbette yükselmeler oluyor. 15 yıl tanımadığın insanlarla olmaması imkansız. Ama iyi olan bunları çözüp yolumuza devam edebilmemiz.