Yayınlanma Tarihi: 02.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 02.05.2020

Konsey öncesi bakın neler söyledi? Gizem'in Survivor'dan elenmeden önceki sözleri ilk kez acunn.com'da

Survivor'da 6 adayın çıktığı konseyde elenen isim gönüllüler takımından Gizem Birdan olmuştu. Konsey öncesi Gizem'in açıklamaları ve gönüllüler takımı yarışmacılarından Cemal Can'ın ifadeleri ilk kez acunn.com'da yayınlanıyor. Gizem, 'Ben olsam beni yazardım' derken, Cemal Can, 'Gizem'i göndermemem lazım' açıklamasında bulundu. Survivor gönüllüler takımından Gizem, Nisa Cemal Can ve Berkan, Gizem'in adaylardan biri olarak yer aldığı ve elendiği konsey öncesi kendi aralarında dikkat çeken bir konuşma yaptı. Akşam konseyde yaşanabileceklere dair düşüncelerini dile getiren yarışmacılar Survivor elemesiyle ilgili bakın neler söyledi? 

İşte Survivor Gizem ve Survivor Cemal Can'ın açıklamaları

Survivor Gizem Birdan: Akşam konsey var ve takımımız beni yazdı. Şöyle, o gün de söyledim. Üzgünüm ama kızgın değilim. Çünkü haklılardı, ben de olsam beni yazardım. Çünkü performans olarak istediğim yere ulaşamadım hiçbir zaman. Bakalım akşam kimler SMS birincisi çıkacak. Neler olacak, 6 kişi çıkacak. Umarım gitmem. En kötü zamanlarımızı geçirdik artık biraz daha güzel zamanlardayız. 

Survivor Cemal Can Canseven: Profesör akşamki konseyi düşündü. Gizem'i göndermemem lazım. Gizem'in gitmemesi lazım.

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın eşsiz sunumuyla TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Survivor her bölümüyle nefesleri kesmeyi başarıyor. Sevincin ve mutluluğun bir arada yaşandığı Survivor'da bu hafta ne oldu? Survivor son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımı neler yaptı. Yarışmacıların Survivor'daki durumları nedir? Survivor SMS sıralaması Survivor performans sıralaması nasıl? Bu hafta Survivor'da kim elendi? 

SURVIVOR'DA DOKUNULMAZLIKLARI KİM KAZANDI? BU HAFTA SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor dokunulmazlık oyunları, Survivor izleyicileri tarafından her hafta yakından ve büyük ilgiyle takip edilip izleniyor. Acun Ilıcalı, Survivor birleşme partisi sonrası haftada 2 konsey olacağını ve buna adayların çıkaralacağını söylemişti. Buna göre, Survivor 25 Nisan ve Survivor 26 Nisan tarihli bölümlerinde ünlüler ve gönüllüler takımı birer dokunulmazlığı kaybetmişti. Konseylerde eleme adayları ünlüler takımından Yunus Emre, gönüllüler takımında ise Gizem olmuştu. 28 nisan 2020 Salı günü Survivor'da kim elendi? sorusunun yanıt bulacağı akşamda ise SMS birincileri olan Barış, Cemal Can, Mert Öcal ve Aycan, birer isim daha söyleyerek Yunus Emre ile Gizem'in yanına, yani eleme potasına 4 isim daha gönderdi. 6 isim arasında en düşük oyu alarak Survivor'dan elenen yarışmacı Gizem Birdan oldu.

SURVIVOR İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor iletişim oyunu ve ödülü, sonucu en çok merak edilen Survivor yarışları arasında yer alıyor. Kritik Survivor eleme konseyi öncesi ünlüler ve gönüllülerin karşı karşıya geldiği iletişim oyununu 4-0 geriye düşmesine rağmen kazanan takım gönüllüler oldu. Bu oyunda ünlüler takımından Sercan Yıldırım ile gönüllüler takımından Berkan Karabulut arasındaki 'antipatik' tartışması da damga vurdu.