Survivor 2021 Elenen Yarışmacılar

Survivor'da Kim Elendi? 25.06.2021

Her bölümü büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’da bu akşam sezon ikincisi belli oldu. 9 Ocak Pazartesi günü TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan Survivor 2021’de 24 yarışmacı Dominik Cumhuriyeti’ne geldi. Yedeklerden gelen yarışmacılar ile altı ay sonrasında yarı finale dört isim kaldı. Bu isimler Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz ve İsmail Balaban idi. Survivor 2021 yarı finalde ilk olarak Poyraz ve Aleyna Kalaycıoğlu için yapılan SMS oylaması sonucu açıklandı. Bu oylama sonucuna göre Poyraz, yarı finalde yoluna devam etti ve son üçe kaldı. Sonrasında Ayşe, İsmail ve Poyraz için oylama yapıldı. Survivor’ın üç iddialı ve başarılı yarışmacısı için yapılan SMS oylaması sonucu merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı tarafından açıklamada Survivor 2021 finaline kalanlar İsmail Balaban ile Yiğit Poyraz oldu. Survivor büyük finali 25 Haziran Cuma günü canlı yayınla ekranlara geldi. Survivor 2021’de finale kalan İsmail ve Poyraz için seyirci oylamasına gidildi. SMS oylaması sona ermesi sonrasında sonuçlar açıklandı. Survivor 2021 büyük finalinde yapılan oylama sonucunda sezonu ikinci olarak bitiren Poyraz oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 24.06.2021

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen Survivor 2021’de yarışmanın üçüncüsü olarak veda eden isim bu akşam belli oldu. Ocak ayında başlayan Survivor 2021 macerasında altı ayın sonunda Ayşe Yüksel, Aleyna Kalaycıoğlu, Yiğit Poyraz, İsmail Balaban yarı finale kalmayı başaran yarışmacılardı. Dominik’te son yapılan oylama sonucunda Aleyna Kalaycıoğlu, sezona dördüncü olarak veda etti. Aleyna Kalaycıoğlu’nun elenmesi sonrasında kalan üç isim arasında canlı yayında bir oylama daha yapıldı. 24 Haziran Perşembe canlı yayını ile ekrana gelen yarı finali büyük bir heyecanla izlendi. Bu oylama sonucunda Survivor Türkiye’de ilk finalist İsmail Balaban oldu. Finale kalan diğer isim ise Poyraz oldu. Oylamada İsmail ve Poyraz’dan daha az oy alan Ayşe Yüksel, Survivor 2021 sezonunu üçüncü olarak bitirmeyi başardı.


Survivor'da Kim Elendi? 24.06.2021

Survivor 2021’de sezona dördüncü olarak veda eden isim bu akşam belli oldu. Sezon başından bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de merakla beklenen eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de altı aylık mücadele sonunda son dörde kalmayı başaranlar Ayşe, Aleyna, Poyraz ve İsmail oldu. İsmail Balaban’ın performans oyunu finalini kazanarak yarı finale kalmayı garantileyen ilk isim olmuştu. Survivor’da Dominik’te Ayşe, Aleyna ve Poyraz hakkında son bir final oyunu oynandı. Bu oyunda kazanan Ayşe oldu. Aleyna Kalaycıoğlu ve Poyraz için Dominik’te son toplanan ada konseyinde oylama yapıldı. Bu yapılan seyirci oylaması, İstanbul’daki yarı finalde canlı yayında açıklandı. Bu akşam, 24 Haziran Perşembe 2021 Survivor 128. bölümde yarı final heyecanı yaşandı. Yarı finale kalan isimler arasında ilk veda eden isim, Dominik’teki son oylamaya göre belli oldu. Oylamanın sonucunu canlı yayında açıklayan Acun Ilıcalı, yarı finalde yoluna devam eden, rakibine göre daha fazla oy alan ismin Poyraz olduğunu söyledi. Böylece, bu oylama sonucunda Survivor 2021 sezonuna dördüncü olarak veda eden ismin Aleyna Kalaycıoğlu oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 22.06.2021

Survivor 2021’de sezona beşinci olarak veda eden isim bu akşam belli oldu. Sezon başından bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de merakla beklenen eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de hız kesmeden dokunulmazlık oyunlarına devam edildi. Her dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, bir eleme adayı çıkardı. Yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı kazanan isim Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Cumartesi akşamı ada konseyinde Aleyna Kalaycıoğlu, Ayşe’yi ilk eleme adayı olarak gösterdi. Pazar günü yapılan ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan İsmail Balaban oldu. Ada konseyinde onun açıkladığı ikinci eleme adayı ise Poyraz oldu. Pazartesi günü ise sezonun son dokunulmazlık oyunu da nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Yoğun mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Ayşe oldu ve üçüncü eleme adayı olarak Berkay Yuvakuran’ı söyledi. Böylece Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Ayşe Yüksel, Yiğit Poyraz ve Berkay Yuvakuran oldu. Bu isimler için Pazartesi günü halk oylaması yapıldı. Bu akşam, 22 Haziran Salı 2021 Survivor 126. bölümde eleme konseyi toplandı. Eleme potasında olan üç isim için yapılan SMS oylaması sonucuna göre elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yarışmaya sezon beşincisi olarak elenen isim, rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2021 hayallerine veda eden oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 17.06.2021

Survivor 2021’de sezona altıncı olarak veda eden isim bu akşam belli oldu. Ocak ayından bu yana büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de merakla beklenen eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de hız kesmeden dokunulmazlık oyunlarına devam edildi. Her dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, bir eleme adayı çıkardı. Yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı kazanan isim İsmail oldu. Pazartesi akşamı ada konseyinde İsmail Balaban, Dora’yı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Salı günü yapılan ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Poyraz oldu. Ada konseyinde onun açıkladığı ikinci eleme adayı ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Çarşamba günü son dokunulmazlık oyunu da nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Yoğun mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Ayşe oldu ve üçüncü eleme adayı olarak İsmail Balaban’ı söyledi. Böylece Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Dora ve İsmail Balaban oldu. Bu isimler için Çarşamba günü halk oylaması yapıldı. Bu akşam, 17 Haziran Perşembe 2021 Survivor 122. bölümde veda konseyi toplandı. Eleme potasında olan üç isim için yapılan SMS oylaması sonucuna göre elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yarışmaya 25. haftada veda eden isim, rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2021 hayallerine veda eden Uğurtan Dora oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 13.06.2021

Survivor 2021’de kim elenecek merak ediliyordu. Her bölümüyle büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor 2021’de çok kritik eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de üç bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Her dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, bir eleme adayı çıkardı. Yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz oldu. Çarşamba akşamı ada konseyinde Poyraz, Batuhan Karacakaya’yı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Perşembe günü yapılan ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay Yuvakuran oldu. Ada konseyinde onun açıkladığı ikinci eleme adayı ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Cumartesi günü son dokunulmazlık oyunu da nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Yoğun mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Berkay Yuvakuran, üçüncü eleme adayı olarak Ayşe Yüksel’i söyledi. Böylece Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Batuhan Karacakaya ve Ayşe Yüksel oldu. Bu isimler için Cumartesi günü halk oylaması yapıldı. Bu akşam, 13 Haziran Pazar 2021 Survivor 118. bölümde veda konseyi toplandı. Eleme potasında olan üç isim için yapılan SMS oylaması sonucuna göre elenen isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Yarışmaya 24. haftada veda eden isim, rakiplerine göre daha az oy alarak Survivor 2021 hayallerine veda eden Batuhan Karacakaya oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 08.06.2021

Survivor 2021’de kim elenecek merak ediliyordu. Her bölümüyle farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 kritik eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de bu hafta bireysel dokunulmazlık oyunu başladı. Her dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı, bir eleme adayı çıkardı. Yarışmacılar, bireysel olarak dokunulmazlığı kazanmak için parkurda kıyasıya mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı kazanan isim Poyraz oldu. Cumartesi akşamı ada konseyinde Poyraz, Aleyna Kalaycıoğlu’nu ilk eleme adayı olarak gösterdi. Pazar günü yapılan ikinci bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay Yuvakuran oldu. Ada konseyinde onun açıkladığı ikinci eleme adayı ise Steven Salam oldu. Pazartesi günü son dokunulmazlık oyunu da nefes kesen karşılaşmalara sahne oldu. Yoğun mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan İsmail Balaban, üçüncü eleme adayı olarak Ayşe Yüksel’i söyledi. Böylece Survivor 2021’de bu haftanın eleme adayları; Aleyna Kalaycıoğlu, Steven Salam ve Ayşe Yüksel oldu. Bu isimler için Pazartesi günü halk oylaması yapıldı. Bu akşam, 8 Haziran 2021 Survivor 114. bölümde veda konseyi toplandı. Eleme potasında olan üç isim için yapılan SMS oylaması sıralaması Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. 23. hafta Survivor SMS sıralaması ile haftanın eleme adayları arasından en az oyu alan Steven Salam, Survivor Türkiye 2021’den elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 01.06.2021

Survivor 2021’de kim elenecek her hafta Salı günleri en çok aranan konu olmaya devam ediyor. Her bölümüyle farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 kritik eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’de bu hafta Mavi takım ve Kırmızı takım arasında yine nefes kesen, kıran kırana mücadele içinde geçen iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu hafta, ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. İlk dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, Cumartesi akşamı yaptıkları oylama ile Dora’yı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Pazar günü Kırmızı takımdan eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan çıktı. Bu akşam, 1 Haziran 2021 Survivor 108. bölümde takım SMS birincileri açıklandı. Cumartesi ve Pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında arkadaşlarından daha fazla oy almayı başaran Berkay Yuvakuran, Kırmızı takım SMS birincisi oldu. Mavi takım da ise SMS birincisi Steven oldu. Mavi takımda Ayşe, eleme adayı gösterilemediği için Poyraz, takımın ikinci eleme adayı oldu. Kırmızı takımda ise Berkay, Batuhan’ı eleme adayı olarak söyledi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Poyraz, Dora, Aleyna Çalışkan ve Batuhan oldu. 22. hafta Survivor SMS sıralaması ile bu dört eleme adayı arasından en az oyu alan isim Aleyna Çalışkan, Survivor’dan elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 25.05.2021

Survivor 2021’de kim elenecek her hafta Salı günleri merak konusu olmaya devam ediyor. Büyük bir ilgiyle izlenen yarışma Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanı devam ediyor. Çeyrek finalde Survivor 2021’de ilk eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’nin 21. haftasında Mavi takım ve Kırmızı takım arasında yine nefes kesen, kıran kırana mücadele içinde geçen iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununun ilk ayağını Kırmızı takım, ikinci ayağını Mavi takım kazandı. Mavi takım, Cumartesi akşamı yaptıkları oylama ile Poyraz’ı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Pazar günü Kırmızı takımdan eleme adayı olarak Batuhan Karacakaya çıktı. Bu akşam, 25 Mayıs 2021 Survivor 102. bölümde takım SMS birincileri açıklandı. Cumartesi ve Pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında arkadaşlarından daha fazla oy almayı başaran Poyraz, Mavi takım SMS birincisi oldu. Mavi takım da SMS birincisi olan Poyraz’ın da adaylığı düşmüş oldu. Bu yüzden SMS ikincisi de açıklandı. Kırmızı takımda SMS birincisi Batuhan oldu ve Berkay’ı eleme adayı olarak söyledi. Mavi takımda ise Poyraz Steven’ı ve SMS ikincisi olan Ayşe ise Merve Aydın’ı eleme adayı gösterdi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Merve Aydın, Steven, Aleyna Çalışkan ve Berkay oldu. 21. hafta Survivor SMS sıralaması ile bu üç aday arasından en az oyu alan isim Merve Aydın, Survivor’dan elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 11.05.2021

Survivor 2021’de kim elenecek oldukça merak ediliyordu. Her bölümüyle farklı bir heyecan yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanı devam ediyor. Çeyrek final öncesi Survivor 2021’de son eleme bu akşam gerçekleşti. Survivor Türkiye’nin 18. Haftasında takımlar karıştırıldı ve yeni takımlar oluşturuldu. Mavi takım ve Kırmızı takım olarak kurulan yeni takımlar arasında yine nefes kesen, kıran kırana mücadele içinde geçen iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlık oyununun ilk ayağını Mavi takım, ikinci ayağını Kırmızı takım kazandı. Kırmızı takım, Cumartesi akşamı yaptıkları oylama ile Batuhan Karacakaya’yı ilk eleme adayı olarak gösterdi. Pazar günü Mavi takımdan eleme adayı olarak Poyraz çıktı. Bu akşam, 11 Mayıs 2021 Survivor 90. bölümde takım SMS birincileri açıklandı. Cumartesi ve Pazar akşamı yapılan seyirci oylamasında arkadaşlarından daha fazla oy almayı başaran Berkay Yuvakuran, Kırmızı takım SMS birincisi oldu. Mavi takım da ise SMS birincisi olan Poyraz’ın da adaylığı düşmüş oldu. Bu yüzden SMS ikincisi de açıklandı. Kırmızı takımda Berkay, İsmail Balaban’ı eleme adayı olarak söyledi. Mavi takımda ise Sergen ve Dora otomatik olarak eleme adayı oldu. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Sergen, Dora, İsmail ve Batuhan oldu. 18. Hafta Survivor SMS sıralaması ile bu üç aday arasından en az oyu alan isim Sergen Bayar, Survivor’dan elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 04.05.2021

Survivor’da kim elendi günün en çok merak edilen konusuydu. TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle takip edilen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler heyecanı devam ediyor. Çeyrek finale az bir zaman kala Survivor 2021’de kritik bir eleme gerçekleşti. Survivor Türkiye’nin 17. baftasında yine nefes kesen, kıran kırana mücadele içinde geçen iki dokunulmazlık oyunu oynandı. Cumartesi ve Pazar günleri ekrana gelen iki dokunulmazlık oyununu da Gönüllüler takımı kazandı. Böylece iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden Ünlüler takımında bir eleme gerçekleşeceği kesinleşti. Ünlüler takımı, Cumartesi akşamı yapılan oylama ile ilk eleme adayı Sergen Bayar oldu. Pazar günü ada oylamasında ise Merve Aydın çıktı ve ikinci eleme adayı oldu. Bu akşam, 4 Mayıs 2021 Survivor 84. bölümde Ünlüler takımı SMS birincisi açıklandı. Cumartesi akşamı yapılan seyirci oylamasında arkadaşlarından daha fazla oy almayı başaran İsmail Balaban, SMS birincisi oldu. İsmail Balaban, üçüncü eleme adayı olarak Melis Sezer’i söyledi. Böylece Survivor’da haftanın eleme adayları Sergen, Merve ve Melis oldu. 17. Hafta Survivor SMS sıralaması ile bu üç aday arasından en az oyu alan isim Melis Sezer, Survivor’dan elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 27.04.2021

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu hafta elenen isim belli oldu. Survivor 2021’de her hafta mücadele ve heyecan katlanarak artmaya devam ediyor. Dördüncü ayına giren yarışmada, çeyrek final öncesinde dokunulmazlık oyunları önemini artırıyor. Bu hafta, Survivor Türkiye’de dokunulmazlık oyununun ilk ayağını Ünlüler takımı, ikinci ayağını ise Gönüllüler takımı kazandı. Cumartesi akşamı Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde 1. eleme adayı Aleyna Çalışkan seçildi. Pazar günü ise ada konseyi Ünlüler takımı için toplandı. Konseyde yapılan ada oylamasında 2. eleme adayı ise İlayda Şeker oldu. Bu konseylerde yapılan halk oylamasında arkadaşlarından daha fazla oy alarak SMS birincisi olan isimler Ünlülerden İsmail Balaban, Gönüllülerden Poyraz oldu. Poyraz, 3. eleme adayı olarak Steven’ı söyledi. İsmail Balaban ise 4. eleme adayı ise Sergen’i gösterdi. Survivor’ın 16. haftanın eleme adayları; Aleyna Çalışkan, İlayda Şeker, Steven ve Sergen oldu. Bu dört isim arasından Survivor 16. Hafta SMS sıralamasına göre adaya veda eden isim İlayda Şeker oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 22.04.2021

Survivor'ın 22 Nisan 2021 Perşembe günü yayınlanan yeni son bölümünde beklenmedik bir diskalifiye yaşandı. Acil durum konseyini toplayan Acun Ilıcalı, bir yarışmacının 'sakatlık' nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Herkes, ünlüler takımından Merve Aydın'ın eleneceğini beklerken herkesi şoka uğratan bir gelişme oldu ve sakatlığı son derece ciddi olan Çağrı Atakan'ın yarışmadan ayrılmak zorunda kaldığı belirtildi. Acun Ilıcalı o anlarda, 'Yani kendi sağlığına zarar verir dendiği anda hiçbir yarışmacımızı oynatmadık, taviz vermeyeceğiz. Aileleriniz sizleri bize emanet ediyorlar. Her şey sağlık, benim için daha değerli bir şey yok. Bizim için de üzücü bir durum, 'lanet olsun' diyoruz. Sakatlıktan yarışmacı kaybetmek çok çok üzücü ama Survivor'ın gerçeği bu' ifadelerini kullandı. Acun Ilıcalı, Çağrı Atakan'ın dizinde 3 ciddi problemin olduğunu dile getirdi.


Survivor'da Kim Elendi? 20.04.2021

Survivor’da kim elendi bu akşam belli oldu. Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler sezonu tüm heyecanıyla devam ediyor. Survivor 2021’in 15. haftasında iki dokunulmazlık oyunu Ünlüler takımı ve Gönüllüler takımı arasında kıyasıya mücadeleye sahne oldu. İlk dokunulmazlık oyununu Ünlüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler takımı için Cumartesi akşamı ada konseyi toplandı. Konseyde yapılan ada oylamasında Gönüllüler takımı’ndan Dora, haftanın ilk eleme adayı oldu. Pazar günü oynanan 2. Dokunulmazlık oyununu ise Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, toplanan ada konseyinde oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan İlayda, haftanın 2. eleme adayı oldu. 20 Nisan Salı günü toplanan eleme konseyinde Gönüllüler takımı SMS birincisi Steven, Ünlüler takımı SMS birincisi Sergen olduğu açıklandı. Steven, 3. eleme adayı olarak Reşat’ı, Sergen ise 4. eleme adayı olarak İsmail’i gösterdi. Böylece, haftanın eleme adayları Dora, İlayda, Reşat, İsmail oldu. Survivor 2021 SMS halk oylamasına göre rakiplerine göre en az oyu alan Reşat, yarışmaya veda eden isim oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 13.04.2021

TV8’in her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatan yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediliyor. Survivor Türkiye’nin 14. haftasında dokunulmazlık oyunları yine nefes kesen mücadelelere sahne oldu. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı, Cumartesi akşamı yapılan ada konseyinde eleme adayı belirlemek için oylama yaptı. Gönüllüler takımı için yapılan SMS halk oylaması sonrasında oylamaya gitti. Oylama sonucunda adı en çok yazılan Aleyna Çalışkan, haftanın ilk eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlığı da kaybeden Gönüllüler takımı, Pazar akşamı konseyde ada oylamasında bir isim daha belirlemek için oylama yaptılar. Bu oylama sonrasında adı en çok yazılan Hanzade, haftanın ikinci eleme adayı oldu. Cumartesi akşamı Gönüllüler takımı için yapılan SMS halk oylamasına göre en fazla oyu alarak SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Bu sezon ilk defa SMS birincisi Aleyna Kalaycıoğlu, üçüncü eleme adayı olarak Dora’yı seçti. Böylece Survivor’ın 14. Haftasında eleme adayları; Aleyna Çalışkan, Hanzade ve Dora oldu. Bu isimler arasından, SMS halk oylamasına göre rakiplerine göre daha az oy alan Hanzade Ofluoğlu, Survivor 2021'den elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 07.04.2021

TV8 ekranlarından büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler, her bölümü ile farklı bir heyecan yaşatmaya devam ediyor. Survivor 2021'de 13. haftasında dokunulmazlık oyunları yine nefes kesen mücadelelere sahne oldu. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımı, Cumartesi akşamı yapılan ada konseyinde eleme adayı belirlemek için oylama yaptı. Kadın ve erkek yarışmacılar arasındaki dengeyi korumak için sadece erkeklerin oylamada isimleri yazıldı. İlk ada oylamasında İsmail ve Doğan eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler takımı, Pazar akşamı konseyde ada oylamasında potaya giren isimler Batuhan ve Sergen oldu. Cumartesi akşamı Ünlüler takımı için yapılan SMS halk oylamasına göre en fazla oyu alan Batuhan, SMS birincisi oldu. Bu nedenle Batuhan'ın eleme adaylığı düştü. Onun yerine potaya giren isim Çağrı oldu. Böylece haftanın eleme adayları Çağrı, İsmail, Doğan ve Sergen oldu. Bu isimler arasından, SMS halk oylamasına göre rakiplerine göre daha az oy alan Doğan Keser, Survivor 2021'den elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 01.04.2021

Ekranların en çok izlenen yarışma programı Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de birleşme partisi sonrasında ilk elenen isim belli oldu. Survivor'da her hafta Salı günleri yapılan eleme, birleşme haftası nedeniyle Perşembe gününe ertelendi. Birleşme partisi sonrasında dokunulmazlık oyunlarından birini Ünlüler takımı, diğerini Gönüllüler takımı kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında toplanan ada konseyinde Ünlüler takımından eleme adayı Öykü Çelik oldu. Gönüllüler takımı için toplanan ada konseyinde ise Aleyna Çalışkan ve Hanzade Ofluoğlu potaya giren isimler oldu. Survivor Türkiye'nin 12. haftasında SMS birincileri Ünlüler takımından İsmail Balaban, Gönüllüler takımından Poyraz oldu. İsmail, Çağrı'yı eleme adayı gösterirken Poyraz'ın eleme potasına gönderdiği isim ise Aleyna Kalaycıoğlu oldu. Haftanın eleme adayları arasından kimin eleneceği SMS sıralamasına göre belli oldu. Bu beş eleme adayı arasından en az SMS oyunu alana Öykü Çelik, Survivor 2021'e 12. haftada veda etti.


Survivor'da Kim Elendi? 23.03.2021

Her bölümü ayrı bir ilgiyle izlenen Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de kim elendi Salı günlerinin en çok merak edilen konusu olmaya devam ediyor. Survivor Türkiye’de 11. haftaya girildiği zaman dokunulmazlık oyunları yarışmacılar için ayrı bir önem taşıyordu. Çünkü oynanacak iki dokunulmazlık oyunu sonucunda birleşme partisi öncesi son eleme yapılacaktı. Bu sebeple iki dokunulmazlık oyunu da ayrı bir heyecan ve mücadele içinde geçti. İlk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı, ada konseyinde oylama yaparak bir aday çıkardılar. İsmi en çok yazılan Gonca, bu haftanın ilk eleme adayı oldu. İkinci dokunulmazlık oyununu ise Ünlüler takımı kazandı. Bu sefer ada konseyi Gönüllüler takımı için toplandı. Gönüllüler takımında yapılan oylamada aynı oranda isimleri yazılan Hanzade ve Aleyna Çalışkan, 2. ve 3. eleme adayı oldu. 23 Mart Salı günü Survivor 54. bölümde Gönüllüler SMS birincisi Poyraz, Ayşe’yi eleme adayı olarak gösterdi. Ünlüler takımı SMS birincisi Çağrı Atakan ise Batuhan’yi eleme adayı olarak seçti. Bu beş isim arasında Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler 11. hafta SMS sıralamasına göre en az oyu alan Gonca oldu. Böylece Survivor’da bu hafta yarışmaya veda eden isim Ünlüler takımından Gonca Kakar oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 16.03.2021

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu hafta kim elendi sorusunun yanıtını merak eden birçok izleyici, araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyor. Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunları büyük bir heyecan yarattı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyunlarında bu hafta ünlüler takımı rüzgar gibi esti. Oynanan iki dokunulmazlık oyununu da kazanan ünlüler takımı bu hafta gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etmesini kesinleştirdi. Gönüllüler takımı bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununu kaybetmelerinin ardından ada konseyinde toplandı ve takımlarından 2 kişinin eleme adayı olması için oylama yaptı. Haftanın ilk ada konseyinin ardından gönüllüler takımı 1. Eleme adayı olayı alarak Aleyna Çalışkan’ı belirlerken, ikinci ada konseyinde ise gönüllüler takımından eleme adayı olarak belirlenen isim Hanzade oldu. Salı akşamı yapılan eleme gecesinde ise gönüllüler takımında SMS birincisi olarak çıkan Ayşe haftanın üçüncü eleme adayını belirledi ve Ayşe üçüncü eleme adayı olarak Yunus Emre’nin ismini verdi. Yapılan halk oylaması sonucunda Aleyna, Hanzade ve Yunus Emre arasında en düşük SMS oyunu alan isim Yunus Emre oldu ve bu hafta Survivor’a veda etti.


Survivor'da Kim Elendi? 11.03.2021

TV8 ekranlarının heyecan dolu yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde büyük heyecan sürmeye devam ederken bir yandan da elenen yarışmacıların kim olduğu merak ediliyor. Survivor’da oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından eleme adayları belirlenirken, adada yaşanan aksilikler sonucunda da sağlık problemleri nedeniyle elenen isimler oluyor. Survivor’ın 11 Mart tarihli bölümünde yaşanan acil durum konseyi sonrası birçok izleyici heyecanlandı. Survivor’da Barış Özbek’in durumunun ne olacağı merak edilirken, Acun Ilıcalı Barış Özbek hakkında açıklama yaptı ve sağlık problemlerini belirtti. Barış Özbek’in midesinde yaşanan problemden ötürü doktora gözükmesinin ardından üzücü sonuçlar ortaya çıktı. Acun Ilıcalı “Konumuz Barış. Sizin sağlınız bize emanet.” dedi. Sonrasında "Barış'ın midesinden rahatsızlığı konusunda Doktor Metin Kuş, konusunda uzman kişilerle görüşüldü. Doktor Metin Kuş'un yaptığı tetkikler sonucunda açlık devam ederse Barış'ın şu anki yaşadığı sıkıntı devam edebilir ve kalıcı hasar bırakabilir. Doktorumuzun şu anda verdiği karara göre Barış Özbek için Survivor sona erdi" dedi. Böylece Barış Özbek, midesinden rahatsızlığı nedeniyle Survivor'dan diskalifiye edildi.


Survivor'da Kim Elendi? 09.03.2021

TV8 ekranlarının herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen zorlu yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu haftanın elenen ismi belli oldu. Survivor’da bu hafta dokunulmazlık oyunları izleyicilere büyük heyecan yaşattı. Bu hafta oynanan iki dokunulmazlık oyununda ünlüler takımı büyük bir başarı gösterdi ve gönüllüler takımını kaybetmeye mahkum etti. Haftanın dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımı ise ada konseyinde eleme adaylarını belirledi. Survivor’da bu hafta gönüllüler için yapılan iki ada konseyinde toplam 3 aday belirlendi ve dördüncü eleme adayını SMS birincisi olan Ayşe belirledi. Yapılan ilk iki ada konseyi sonucunda eleme adayı olarak belirlenen isimler, Öykü Uysal, Aleyna Çalışkan ve Hanzade oldu. Survivor’da bu hafta gönüllüler takımında SMS birincisi olan Ayşe İse Dora’nın adını son eleme adayı olarak gösterdi ve haftanın eleme adayları belli oldu. Yapılan halk oylaması sonucunda Survivor SMS sıralamasında en az oyu alarak bu hafta adaya veda eden isim belirlendi. Yapılan oylama sonucunda Survivor’da bu hafta halk tarafından en az oyu alan isim Öykü Uysal oldu. Survivor’a daha yeni geldiğini belirten Öykü Uysal, erken elenmekten dolayı üzgün olduğunu belirtti.


Survivor'da Kim Elendi? 02.03.2021

Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde heyecan tüm hızıyla sürmeye devam ederken, zaman ilerledikçe eleme adaylarını belirlemek bir o kadar da zorlaşıyor. Survivor’ın bu hafta yayınlanan eleme gecesinde, yapılan halk oylamasının ardından bir kişi adaya veda etti. Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunları adeta nefes kesti ve iki takım yarışmacıları da bir arkadaşının adaya veda etmemesi için son ana kadar mücadele etti. Survivor’da bu hafta oynanan ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden taraf ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımında haftanın ilk eleme adayı Öykü olarak belirlendi. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden takım ise müthiş mücadelenin ardından gönüllüler takımı oldu. Gönüllüler takımı yapılan ada konseyinde eleme adayı olarak Hanzade’nin ismini belirledi ve haftanın ilk iki eleme adayı belirlendi. Haftanın üçüncü ve dördünce eleme adayları ise, 2 takımda haftanın SMS birincileri tarafından belirlendi. Survivor’da bu hafta SMS halk oylaması Cumartesi günü Ünlüler için, Pazar günü Gönüllüler için yapıldı. Bu oylamaya göre arkadaşlarından daha fazla oy alan isimler, haftanın SMS birincileri oldu. Bu isimler Ünlülerde Batuhan, Gönüllülerde Ayşe oldu. Batuhan, 3. eleme adayı olarak Çağman’ı söyledi. Ayşe ise 4. eleme adayı olarak Hanzade’yi potaya gönderdi. Bu dört aday arasından SMS sıralamasına göre rakiplerinden daha az oy alan Çağman Çatay, Survivor 2021’den elendi.


Survivor'da Kim Elendi? 23.02.2021

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren herkesin büyük bir heyecanla takip ettiği yarışma programı Survivor 2021 ünlüler gönüllülerde bu haftanın elenen ismi belli oldu. Survivor 2021’de bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından, eleme adaylarını belirlemek üzere ada konseyinde toplanıldı ve haftanın ilk iki eleme adayı belli oldu. Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ikisini de kaybeden takım ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımında eleme oylaması yapıldı. Haftanın ilk eleme adayı takım kararıyla belirlendi ve takımı tarafından aday gösterilen ilk isim Yiğit oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımı bir kez daha ada konseyinde toplandı ve bir kez daha eleme potasına bir ismi seçmek için kağıtlara isim yazdı. Survivor’da yapılan ikinci takım oylaması sonucunda haftanın ikinci eleme adayı olarak belirlenen isim Çağrı oldu. Survivor’da 23 Şubat 2021 Salı akşamı ise haftanın SMS birincisi açıklandı ve Survivor’da bu haftanın SMS birincisi Batuhan oldu. Üçüncü eleme adayını belirleyecek olan Batuhan takımı için en iyi kararı vereceğini belirterek haftanın üçüncü eleme adayını İlayda olarak belirledi. Halk tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda Survivor 2021’in 23 Şubat 2021 Salı günü yayınlanan bölümünde, en az oyu alarak adaya veda eden isim Yiğit oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 16.02.2021

Survivor 2021 ünlüler gönüllerin bu hafta yayınlanan bölümünde kimin elendiğini merak eden Survivor izleyicileri, internet üzerinden ‘Survivor’da bu hafta kim elendi?, Elenen isim kim oldu?’ Gibi soruların yanıtlarını aramaya başladı. Survivor’da bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarının ardından haftanın ilk eleme adayı takım kararıyla belirlendi. Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımında yapılan ada konseyinin ardından ilk eleme adayı takım kararıyla daha fazla oy alan Doğan oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden takım ünlüler takımı oldu ve ünlüler takımı bir kez daha eleme adayını belirlemek için ada konseyinde toplandı. Ada konseyinde yapılan takım oylamasının ardından haftanın ikinci eleme adayı Çağrı olarak belirlendi. Haftanın eleme gününde ise 16 Şubat 2021 tarihli SMS sıralaması açıklandı ve ünlüler takımında halk tarafından en fazla oyu alarak SMS birincisi seçilen isim Batuhan oldu. Batuhan’ın SMS birincisi seçilmesiyle birlikte vermesi gereken zorlu bir karar vardı. Batuhan haftanın üçüncü eleme adayını Hayrettin olarak belirtti ve Survivor’da bu haftanın eleme adayları, Doğan, Çağrı ve Hayrettin oldu. Haftanın eleme gecesinde yapılan halk oylaması sonucunda Survivor’da en az oyu alarak adaya veda eden isim Hayrettin oldu. Böylece Hayrettin Survivor’dan elenerek hayallerine veda etti.


Survivor'da Kim Elendi? 09.02.2021

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler’de bu hafta kimin elendiği, Survivor’ı yakından takip eden birçok kişinin merak edip sorguladığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Survivor 2021’de bu hafta oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşandı. Haftanın dokunulmazlık oyunlarında bu hafta adeta kıran kırana bir mücadele yaşandı. Bu hafta oynanan dokunulmazlık oyunlarından birini ünlüler kazanırken, diğer dokunulmazlığı ise gönüllüler kazandı ve ada konseyinde ilginç anlar yaşandı. Survivor’da SMS birincilerinin ada konseyinde belli olmasıyla birlikte haftanın eleme adayları yavaş yavaş şekillenmeye başladı. 9 Şubat Survivor 2021 tarihli SMS sıralaması sonucunda ünlüler takımında SMS birincisi İlayda olurken, gönüllüler takımında ise Poyraz birinci oldu. Haftanın ilk eleme adayları takım oylaması sonucunda Doğan ve Hanzade olarak belirlenmişti. Haftanın 3. Ve 4. Eleme adayına ise İlayda ile Poyraz karar verdi. İlayda, haftanın 3. eleme adayı olarak Öykü’yü söyledi. Poyraz’ın söylediği Baran ise haftanın 4. eleme adayı oldu. Halk tarafından yapılan SMS oylaması sonucunda 9 Şubat 2021 Salı günü Survivor’dan en az oyu alarak elenen isim Baran oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 02.02.2021

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı, heyecan dolu yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanan merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta oldukça kritik anlar yaşandı. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından 3 eleme adayı çıktı ve bu eleme adayları arasından en az oyu alarak adaya veda eden isim belli oldu. Peki, Survivor 2021'de bu hafta kim elendi? İşte 2 Şubat 2021 Survivor'da elenen isim. TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatan Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler'de 2, Şubat 2021 tarihli bölümde elenen isim belli oldu. Survivor'ın yayınlanan eleme gecesi bölümünde haftanın iki dokunulmazlık oyununu da kaybeden gönüllüler takımında eleme adayları belli oldu ve haftanın SMS oylaması sonucunda, gönüllüler takımından bir kişi en az SMS'i alarak adaya veda etti. Peki, Survivor'da kim elendi? İşte 2 Şubat 2021 Survivor'da elenen isim. Survivor'ın 2 Şubat 2021 tarihli bölümünde kimin yarışmadan elendiği, birçok Survivor izleyicisinin merak edip araştırdığı konular arasında yer almaya başladı. Survivor'da heyecan dolu haftada dokunulmazlık oyunlarını kaybeden gönüllüler takımından ilk eleme adayı takım oylaması sonucunda Duygu oldu. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununun ardından tekrar eleme konseyine giden gönüllüler takımında haftanın ikinci eleme adayı Poyraz olarak belirlendi. SMS birincisinin Poyraz olması sonrasında adaylığı düştü. Bu yüzden SMS ikincisinin kim olduğu da açıklandı. Bu isim Dora oldu. Poyraz, ikinci eleme adayı olarak Ayşe'yi, Dora ise üçüncü eleme adayı olarak Reşat'ı söyledi. Yapılan SMS oylamasının ardından Survivor'da 2 Şubat 2021 tarihli bölümde en az oyu alarak adaya veda eden isim Duygu Serap Salman oldu.


Survivor'da Kim Elendi? 31.01.2021

Survivor'a bu sene mücadeleler kadar diskalifiyeler de damga vurdu. 31 Ocak 2021 Survivor yeni bölüm fragmanının ekranlarda yayınlamasıyla birlikte tüm yarışmacıları gözyaşlarına boğan bir olay meydana geldi. Hem izleyenleri hem de yarışmacıları şoka uğratan bu olayda Doktor Metin Kuş, bir yarışmacının daha 'sakatlık' nedeniyle Survivor'a devam edemeyeceğini açıkladı. Böylece Survivor 17. bölümüyle birlikte adaya bir isim daha veda etti. Doktor Metin Kuş, gönüllüler takımı yarışmacısı Emin ile konuşarak, bu yarışmacının sakatlığı nedeniyle hayallerini noktalaması gerektiğini belirtti. Gelen son raporu incelediğini belirten Metin Kuş, sakatlığın ayrıntılarını da yarışmacıyla paylaştı. Bazı kırıkların acı vermeyeceğini fakat ileride bu sakatlığın büyük sıkıntılar yaratacağını söyleyen Metin Kuş, dizinde bir kırık meydana geldiğini sözlerine ekledi. Duydukları karşısına hem şok hem de derin üzüntü duyan Emin Gönenç, 'bacağımda ağrı yok, gerekirse bacağımı kopartırım, buna ben karar vereyim, kırığım yok' diyerek söylenenleri kabul etmek istemedi. Bunun üzerine tekrar söze giren Doktor Metin Kuş, birçok arkadaşıyla görüşüp durumu konsülte ettiğini ifade etti ve 'sen devam edemeyeceksin. Ne olur beni bağışlayın' diyerek üzüntüsünü ifade etti. Böylece Survivor 31 Ocak 2021 bölümünde 'Kim elendi?' sorusu da üzücü şekilde de olsa yanıtını bulmuş oldu. Emin'in sakatlığıyla ilgili konuşan Acun Ilıcalı ise, 'Tahminimizin çok üzerinde bir sakatlık ve doktorumuz bugün gönüllüler ile Emin'e devam edemeyeceğini açıkladı. Daha önce çok söyledim. Survivor'da sakatlıklarla çok boğuştuk. Buralarda çok ciddi toleranslarımız var. 3-4 hafta bekleyebiliyoruz. Emin'in durumu, Metin ağabeyden öğrendiğim kadarıyla anlatıyorum. Emin'in sağ dizinde plato kırığı var. Bu kırık ilerledikçe büyür, ömür boyu sakat kalabilir' diyor Metin abi. Bunun iyileşmesi minimum 1 ay ama uzun süre de sporla bir alakası olamayacak' dedi.


Survivor'da Kim Elendi? 26.01.2021

Nefes kesen mücadelelere sahne olan Survivor'da kim elendi, kim gitti sorusu da TV8 ekranlarını takip eden Survivor seyircilerinin en çok merak ettiği konulardan biri haline geldi. 3 haftanın geride kaldığı Survivor'da bir yarışmacı daha evine dönmek durumunda kaldı. Cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarında birer kez mağlubiyet yaşayan iki takımdan da eleme adayları seçildi. Cumartesi günü kaybeden gönüllüler takımında eleme adayı Aleyna Kalaycıoğlu olurken, pazar günkü ünlüler konseyinde de bu isim İlayda Şeker olmuştu. Aradan geçen 2 günün sonrasında ilk olarak iletişim oyunu için parkurda ter döken yarışmacılar, bu senenin ilk iletişim oyunu için ellerinden geleni fazlasıyla yaptı. Ardından 3. hafta Survivor SMS sonuçlarını öğrenmek için Acun Ilıcalı'nın sunduğu ada konseyine giden yarışmacılar, kısa birer konuşma yaptıktan sonra takımlardaki SMS birincilerinin kimler olduğunu öğrendi. Survivor 3. Hafta SMS sonuçlarına göre ünlüler takımında İsmail Balaban SMS birincisi olurken, gönüllülerde SMS birincisi Poyraz olmayı başardı. İsmail Balaban eleme adayı olarak yarışmaya sonradan dahil olan Bahar Seviş'i söylerken gönüllülerde Poyraz, Duygu'nun adını söyledi. Survivor 2021'in üçüncü haftasında cevabı en çok merak edilen soru, dört eleme adayının belirlenmesiyle ortaya çıkmış oldu. 26 Ocak 2021 Survivor'da elenen isim, ünlüler takımı yarışmacısı Bahar Seviş oldu. Bahar Seviş, Survivor SMS sonuçlarına göre de bu dört aday arasında en az oyu alan yarışmacı olarak öne çıktı. Yarışmacı bu üzücü vedanın ardından, 'Kader kısmet, buraya hiç tahmin etmediğim bir şeydi. Şok oldum ama halk da önemliydi. Benim için hayırlısı buydu demek ki. Güzel zaman geçirdim, çok şey kattı bana' dedi. Acun Ilıcalı ise yarışmacının vedasıyla ilgili olarak, 'Seni daha çok tanımak isterdim. Çok sempatiksin. Survivor'da yarın bile ne olacağı belli olmuyor. Son derece sürprizlere açık bir yarışma. Önce aday olman gerekiyor, daha az oy almış olman gerekiyor ve bunların hepsi oldu bu akşam' dedi.


Survivor'da Kim Elendi? 24.01.2021

Her bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitleyen Survivor 2021, 12. bölümüyle TV8'de yayınlandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı 24 Ocak 2021 Survivor yeni bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlığı için mücadele verdi. İlk dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı, ikinci oyunda bunu telafi etmek, ünlülüler takımı ise serisini sürdürmek için parkura çıktı. Öte yandan geçen hafta Survivor'a vuran diskalifiye olayının bir tekrarı daha yaşandı. Acun Ilıcalı, konseyde kimin diskalifiye olacağını açıkladı. Doktor Metin Kuş'un diskalifiye öncesi bir rapor incelediğini ve bu rapora göre yarışmacının sakatlığının bir hayli ciddi olduğu belirtildi. Acun Ilıcalı, yapılan kontroller ardından geçtiğimiz sezon yine sakatlığı nedeniyle diskalifiye olan Meryem Kasap'ın yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Meryem'in ciddi bir sakatlığı olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı, bu yarışmacının 1 haftadan fazladır da oyunlar yer almadığını ve Metin Kuş'un ciddi çalışmalar yaptığını ifade etti. Meryem'in ameliyat olması gerektiğini söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmacının geçtiğimiz sene sağ dizinden bu sene ise sol dizinden sakatlandığını belirtti. Adada arkadaşlarıyla vedalaşan Survivor Meryem Kasap, 'Sürekli bir talihsizlik yaşıyorum. Bu da benim kısmetim demek ki. Su akar yolunu bulur. Herkesin yolu açık olsun. Demek ki Survivor 2021 kaderim bu kadarmış' diyerek son sözlerini söyledi.


Survivor'da Kim Elendi? 21.01.2021

Survivor'da ekranlara yansıyan ada hayatı ve mücadelelerin yanı sıra olumsuz olaylar da yaşanabiliyor. Parkurlardaki mücadele sonucu yarışmacılar ne yazık ki sakatlıklar da yaşayabiliyor. Bu sakatlıkların bazısı kısa sürede düzelebilirken, bazısı da yarışmacıların adadaki hayatlarını noktalamalarıyla sonlanıyor. 21 Ocak 2021 Perşembe günü Survivor yeni bölümünde ise bunun bir benzeri daha yaşandı. Acun Ilıcalı'nın 'Acil' koduyla topladığı son dakika konseyinde büyük beklentilerin olduğu bir yarışmacının adaya veda edemeyeceği belirtildi. 21 Ocak 2021 Survivor yeni bölümünde ilk olarak kaptanları seçerek ödül oyununa çıktı. Ardından Anlat Bakalım oynayan yarışmacılar Ada konseyinin yolunu tuttular. Konseyde Acun Ilıcalı'nın açıklamalarıyla büyük bir şok yaşayan yarışmacılar hüzne boğulup gözyaşı döktüler. O hafta sakatlık yaşayan Reşat ve Duygu'nun adaya veda edemeyeceğini düşünün yarışmacılar, öğrendikleri gerçekle kelimenin tam anlamıyla ters köşe oldular. Açıklamaya başlayan Acun Ilıcalı, Survivor Cemal Hünal'ın fiziksel performasında sıkıntılar yaşandığını ve 10 gün boyunca doktor tarafından incelendiğini belirterek bu yarışmacının Survivor'a devam etme şansının bulunmadığını belirtti. Hem kendi hem de diğer yarışmacıları gözyaşına boğan Cemal Hünal, bu üzücü ayrılıkla ilgili olarak, "Çok erken oldu. Ben arkadaşlarımı bırakmaya hiç hazır değilim. Adayı da bırakmaya hazır değilim. Burada geçirdiğim bir günü hiçbir zaman unutmayacağım. Çok iyi arkadaşlar kazandım. Çok değerli bir ekiple tanıştım. İnsanlar hakkında çok şey öğrendim. Takım ruhunun ne olduğunu tekrar hatırlattılar bana. Ne diyeceğimi bilemiyorum. Dilim tutuldu" dedi.


Survivor'da Kim Elendi? 19.01.2021

2021 Survivor ünlüler gönüllüler sezona bomba gibi bir giriş yapmıştı. 12 Ocak 2021 günü sonrası aradan geçen bir haftanın ardından 19 Ocak 2021 Survivor ada konseyine bir isim daha Survivor'a veda etti. Cumartesi ve Pazar günleri oynanan dokunulmazlıklardan birini ünlüler takımı diğerini ise gönüllüler takımı kaybetti. Bunun sonucunda hem ünlüler takımı hem de gönüllüler takımı için SMS oylaması yapılırken haftanın ilk iki eleme adayı ünlülerde İlayda Şeker, gönüllülerde ise Sancakay oldu. 19 Ocak 2021 Survivor yeni bölümünde ise önce bir ödül oyunu oynayan takımlar, ardından elenen SMS birincilerini ve elenen yarışmacıyı öğrenmek için Acun Ilıcalı'nın açıklama yapacağı eleme konseyi doğru yola çıktı. Acun Ilıcalı, cumartesi ve pazar günleri yapılan halk oylaması sonucu ünlülerde SMS birincisi İsmail Balaban'ın olduğunu, gönüllülerde ise bu ismin Poyraz olduğunu söyledi. İsmail Balaban, eleme adayı olarak Öykü Çelik'i Poyraz ise Dora'yı söyledi. 19 Ocak 2021 Survivor 9. bölümünde Öykü Çelik, İlayda, Sancakay, Dora potasından en az oyu alarak adaya veda eden isim Sancakay Ilım Morgül oldu. Adaya ve şampiyon olma hayallerine veda ettiğini öğrenen Sancakay, 'Herkes kalbinin ekmeğini yer. Ben buraya geldiğimde insanları korumak ve takımı birleştirmek adına hareket ettiğim için eleştirildim. Karşı takımla iyi anlaştığım için eleştirildim. Karakterimden ödün vermeden olduğum gibi davrandığım için gideceksem üzülemem. Yarışmaya devam eden herkes karakterinden ödün vermeden olduğu insan gibi devam edebilir ve Türk halkı da bunu görüp şampiyonu ona göre belirler.' dedi.


Survivor'da Kim Elendi? 12.01.2021

TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve yayınlanamya başladığı günden itibaren izleyicilere nefes kesen anlar yaşatan Survivor'da bir kişi elendi. 2021 Survivor yarışmacıları arasından kimin elendiği merak konusu oldu. 12 Ocak Survivor 4. bölümünde ilk olarak ödül oyunu için mücadele eden yarışmacılar ardından ada konseyinin yolunu tuttu. Her zaman olduğu gibi ada konseyine büyük bir heyecan hakimdi ve Survivor'ın 12 Ocak Salı günü ekranlara gelen bölümünde adaya bir kişi veda etti. Bu yarışmacı, 2021 Survivor'ın da ilk elenen yarışmacısı oldu. Ünlüler ve gönüllüler takımını karşı karşıya getiren dokunulmazlık oyunları sonrası belirlenen adaylar arasından bir kişi Survivor olma hayallerine nokta koydu. Herkes 'Survivor'da kim elendi? sorusunun yanıtını merak ederken, 12 Ocak 2021 Ada Konseyinde önceden ismi belirlenen Sena ve Poyraz'ın yanına, SMS birincisi olan Poyraz 3. eleme adayı olarak Reşat'ı gönderdi. 1 Hafta SMS sıralamasına göre bu 3 eleme adayı arasında en az SMS'i alarak adaya veda eden yarışmacı Survivor Sena Özdemir oldu. Elenen isme ilk düşüncelerini soran Acun Ilıcalı, 'Vedalardan hoşlanan biri değilim, seni tanıma fırsatım bile olmadı ama tanıdığım kadarıyla çok iyi niyetli bir hanım efendisin. Survivor'daki ömrün çok kısaymış ama oyunun kuralı bu. Eminim hayatında çok güzel şeyler yaşayacaksın' ifadelerini kullandı.