Yayınlanma Tarihi: 19.05.2020 | Değiştirme Tarihi: 19.05.2020

İzleyenleri kahkahaya boğdular! İşte Survivor 2020'de haftanın en komik anları

TV8 ekranlarında her bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta birbirinden eğlenceli anlar ekranlara yansıdı. Birçok komik diyaloğun yer aldığı Survivor 2020'de bu haftanın en dikkat çeken, eğlenceli anlarını sizler için derledik. İşte, Survivor 2020'de haftanın en komik anları.Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de bu hafta birbirinden eğlenceli anlar ekranlara yansıdı. Birçok komik diyaloğun yer aldığı Survivor 2020'de bu haftanın en dikkat çeken, eğlenceli anlarını sizler için derledik.

 

AVANTAJ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın dün akşam yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler büyük ödülü kazanmak için ilk olarak avantaj oyununda mücadele etti. Dörder yarışmacının çıktığı bayrak yarışında Ünlülerden Elif, Aycan, Yunus Emre, Sercan’a karşılık Gönüllülerden Evrim, Nisa, Ardahan, Cemal Can çıktı. Bu mücadeleyi Gönüllüler kazandı ve ödül oyununda seçim yapma şansını kazandı.

 

BÜYÜK ÖDÜL NEYDİ?

Survivor 2020’de büyük ödülün detaylarını Acun Ilıcalı oyundan önce anlattı. Survivor’da oyunu kazanan takım, ilk olarak iki helikopterle zip line’a gidecek. Sonrasında ise muhteşem villada Acun Ilıcalı’nın en sevdiği yemeklerden oluşan menüden akşam yemeği yiyecekler.

Yoğurt çorbası, beyaz peynirli su böreği, patlıcan musakka, mantı, tatar böreği, bir tepsi şöbiyet, bir tepsi havuç diliminden oluşan yemeği yedikten sonra malikanede havuz partisi verilecek ve son olarak oyunu kazanan takımın yarışmacılarına Oppo Reno 3 model telefon verilecek.

 

SURVIVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması Survivor 2020'de Ünlüler ile Gönüllüler arasında heyecanı çok olan bir ödül oyunu oynandı. Oyunu kazanacak takıma verilecek ödülün oyun öncesinde açıklanması ile yarışmacılar daha bir hırslandı. Büyük ödülü kazanmak isteyen Ünlüler de Gönüllüler de oyunda varlarını yoklarını ortaya koydular ve seyir zevki yüksek bir mücadele sergilediler. Survivor'da ödül oyunu iki takım arasında başa baş gitti. Oyunda bir Gönüllüler kazanıyor bir Ünlüler kazanıyordu. Skorda Gönüllülerin 8-7 önde olduğu sırada Acun Ilıcalı, takımlardan en iyi iki erkek yarışmacı ile bir kadın yarışmacı çıkarmasını istedi.