Yayınlanma Tarihi: 01.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 01.04.2020

İşte Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de haftanın en komik anları

Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler tüm hızıyla devam ediyor. Her bölümünde ayrı heyecan yaratan Survivor 2020 Ünlüler- Gönüllülerde bu hafta da çok konuşulan anlara imza atıldı. Bu hafta Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında yaşanan en komik anları sizler için derledik... İşte Survivor 2020 Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında yaşanan en komik anlar...SURVIVOR'DA BU HAFTA NELER OLDU?

Survivor gönüllüler takımı yarışmacılardan Meryem'in sakatlanıp yarışmadan diskalifiye olmasıyla birlikte Acun Ilıcalı, acil bir konsey toplantısı gerçekleştirdi. Burada Meryem'in durumunu açıklayan Acun Ilıcalı, ünlüler takımından bir kişinin de gönüllüler takımına geçmesi gerektiğini ifade etti. Ünlüler takımınından Barış Murat Yağcı, kendi istediğini belirterek gönüllüler takımının yolunu tuttu.

Ünlüler ve gönüllüler takımı cumartesi ve pazar günleri oynanan dokunulmazlık oyunlarında karşı karşıya geldi. Survivor dokunulmazlık oyunları genel skorda 2-1 kazanan ünlüler, gönüllülere üstünlük sağladı. Gönüllüler takımında ilk eleme adayı Yunus Emre olarak belirlendi. Bugün gerçekleşecek konseyde ise Yunus Emre'nin haricinde 2 eleme adayı daha belirlenecek ve toplamda 3 isim arasından en az SMS'i alan yarışmacı Survivor'a veda edecek...