Yayınlanma Tarihi: 06.04.2020 | Değiştirme Tarihi: 06.04.2020

İşte Survivor 2020'de Parviz ve Ezgi'nin eleme adayı olarak çıktığı konseyin montajsız görüntüleri!

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler'de Türkiye'yi ekran başına kilitleyen bir konsey yaşandı. Parviz ve Ezgi'nin eleme adayı olarak çıktığı konseyin perde arkasında neler yaşandı? İşte Survivor Konseyi'nin montajsız görüntüleri...SURVİVOR 2020 ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Ünlüler takımı arasında yapılan oylamada yarışmacılar toplamda 3 kişiye oy kullandı. Ersin, Perviz ve Ezgi’nin isimlerine oy kullanan ünlüler Ersin’e 1, Perviz’e 4 ve Ezgi’ye 4 oy kullandılar. Böylelikle ünlüler takımında Ezgi ve Perviz eleme adayları oldu. SMS’te en yüksek oyu alan 2 kişinin vereceği adaylarla birlikte toplamda 4 eleme adayı olacak ve bu 4 isimden en az oyu alan kişi yarışmaya veda edecek.

GEÇEN HAFTA KİM ELENMİŞTİ?

31 Mart 2020 Salı günü ekrana gelen bölümde fenomen yarışmaya veda eden Burak Yurdugör olmuştu. Gönüllüler takımından bir ismin veda gecesinin yaşandığı programda Yunus Emre’nin rakipleri SMS sıralamalarının açıklanmasıyla birlikte ortaya çıktı. SMS birincileri iki isim daha önererek eleme potasını belirlediler. En yüksek oyu alan kişilerden olan Cemal Can, Yasin'in ismini söyledi. En yüksek oyu alan bir diğer yarışmacı olan Barış ise Burak'ın ismini verdi.

Potada yer alan Burak, Yunus Emre ve Yasin arasından daha az oy alarak programa veda eden yarışmacı ise Burak olmuştu.