Yayınlanma Tarihi: 19.07.2018 | Değiştirme Tarihi: 20.07.2018

Survivor 2018'de Nagihan rüzgarı!

Survivor'da 2 kez boy gösteren Nagihan Karadere, 2018'e damga vuran yarışmacılardan oldu.İsmi Survivor'la özleşleşen Nagihan Karadere, bu sezon da isminden çokça bahsettirmeyi başardı. Sezonun ilk haftalarında bomba gibi bir kararın altına imza atan Nagihan, dile getirdiği talebiyle yarışmada şok etkisi yarattı. Acun Ilıcalı'ya giderek All Star takımından Gönüllüler takımına geçmek istediğini söyleyen Nagihan, ilk kez kendi isteğiyle karşı takıma geçmek isteyen yarışmacı olarak Survivor tarihine geçti. Nagihan'ın bu talebine Survivor yönetimi ilk etapta yeşil ışık yakmasa da ilerleyen günlerde Gönüllüler Takımı'nın kötü gidişatını düzeltmek için talep tekrar masaya yatırıldı ve Nagihan, Gönüllüler Takımı'na transfer edildi. Survivor tarihe geçen transferi izlemek için aşağıdaki videoyu tıklayın!

#1115620#

Konseyde Nagihan'dan şok 'Cumali' teklifi!

Yarışmacının rakip takıma transferinin yankıları sürerken aynı isimden bomba gibi bir teklif daha geldi. Konseyde Gönüllüler Takımı yarışmacılarından Cumali'nin takım için etkisiz kaldığını belirten Nagihan, takım arkadaşının karşı takıma geçirilmesini talep etti. Takımdaki bazı yarışmacıların ortak kararı olduğunu belirten ve bu telebi dile getiren Nagihan, "Dilim varmıyor ama birazcık ayaklanabilmemiz adına Cumali'yi karşı takıma transfer edebilme imkanınız var mı?" sözleriyle eleme gecesine damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın da şaşkınlıkla karşıladığı talep yönetim tarafından değerlendirildi. Yapılan toplantı sonrası Cumali'nin karşı takıma geçirilme talebi her ne kadar reddedilse de Nagihan, konseyde dile getirdiği bu istekle yine bir ilkin altına imza attı. O anları izlemek için aşağıdaki videoyu tıkalyın!

#1117285#

Nagihan kadınları bıraktı erkeklerle savaştı!

Survivor 2018'de sergilediği performansla göz doluran Nagihan, sadece kadınlara karşı değil, erkeklerle de mücadele etti. Yarı final oyununda Hilmi Cem'le karşılaşan Nagihan, şampiyon yarışmcıya karşı sergilediği performansla alkış topladı. Sembol finalinde ise Adem'i karşısına alan kadın yarışmacı, her ne kadar sembolü kazanan yarışmacı olmasa da verdiği mücadeleyle Survivor 2018'e resmen ismini kazıdı. Nagihan'ın erkeklere karşı sergilediği performansı izlemek için aşağıdaki videoları tıklayın!

#1121554#

#1121283#

Nagihan final koltuğuna yerleşti!

Survivor 2018'de Kıbrıs'ta kendisine yer bulan Nagihan, burada da büyük destek görerek finale kadar ilerledi ve final koltuğunda Adem'in yanına oturdu. Büyük bir heyecana sahne olan oylamada Nagihan her ne kadar şampiyon olamasa da ikinci olarak sezonu tamamladı ve hem sergilediği performansla hem de ilklerin altına attığı imzalarıyla Survivor 2018'in en çok ses getiren yarışmacılarından biri oldu. Tarihi finali izlemek için aşağıdaki videouyu tıklayın! 

#1121846#

Survivor 2018'de Nagihan Karadere'ye ait tüm anları izlemek için buraya tıklayınız!